Reizniece-Ozola: Veselības ministra darbs izskatās ļoti vājš un grauj uzticību valdībai Komentāri (1-6)
Avatar
Juris Orinskis 2021. gada 4. marts

Dana nesen tik ar sava bosa svētību likvidēja otru pelnošāko banku Latvijā kopā ar Teterevu fondu. Tas bija valsts un pilsoņu interesēs? Ne Lietuva ne Igaunija nekad tā nerīkotos. Reiznieces boss vienkārši novāca konkurentus partiju financēšanā . Gribēja palikt par vienīgo un sagrābt visu varu.

zc
Žanis Ciršs 2021. gada 4. marts

Kā var sagraut to kā nav???? Un ko jūs gribat no universālā ministra? Viņš atnāca nosēdēt savu laiku... bet te izrādās strādāt vajag, domāt...

Avatar
Valdis Salzemnieks 2021. gada 4. marts

Reiznieces k-dzei taisnība, Pavļuts ( kurs muļķis izdomāja viņu vispār iecelt amatā), lai nodarbojas ar mūziku, jau redzams ar Jauno biroju kurš neko nemāk. Nav jau dziesmu svētku vadīšana

pm
Perpetuum Mobile 2021. gada 4. marts

Lai ZZS deputāti labāk klusē, jo tā faktiski ir slēptā latviešu "Saskaņas" partija, - tātad tautas nodevēju partija...

av
Andris Vītols 2021. gada 7. marts

Tos ''Sakaņas'' biedrus var vēl klausīties, bet ZZS Edgars Tavars viņus pārspēj. Nelabi paliet no viņa teiktā ''Preses klubā''. Viņš vispirms noģengā Kariņu vai valdības darbu, bet lai izvairītos no kādas atbildības par PAŠA TEIKTO - pievieno atsauci uz kādu kādu citu ziņas avotu...(viena tante teica).

ii
ie-va ievina 2021. gada 4. marts

Ne tikai veselības ministrija grauj uzticību,uzticību grauj visa vadība.Tauta netic vairs nekam ko stāsta,jo nupat visa ir par daudz.Nu cik var viļņoties,tak reiz pārtrauciet ņirgāties un sākam dzīvot,strādāt,mācīties,pārvietoties un elpot brīvi.

Avatar
Sandra Harmonija 2021. gada 5. marts

Pavļuts ir beidzis Jāzepa vītola Latvijas mūzikas akadēmiju . ja runā par veselības atveseļošanas prioritātēm ,kur ir plāni, risinajumi ???