Krištopans par kadastrālo vērtību pieaugumu un NĪN likmi: "Tas ir absurds pēc būtības!" Komentāri (1-5)
Avatar
Arvids Lapiks 1. augusts

Tie ir komjauniešu biedru naudas iekasēšanas. metodika. Kuru lietoja Komsomoļkā uz Amūras. Kā jaunībā apguva, tā turpina. Ja nemaldos autori bija ebreju izcelsmes bankieri.

Avatar
Juris Orinskis 3. augusts

Bezkaunīgais irsējs. Ja Latvijas valdība būtu visus tranzīta uzņēmumus veidojusi kā kopuzņēmumus, ar Krievijas valdību saskaņojot, tie visi strādātu šodien ar pilnu jaudu. Bet uzradās visādi hūtes un kriptošjāņi, kas uztaisīja nelikumīgus papīrus, kāsa tranzīta peļņu sev kabatā un sponsorēja naciķus, lai neļauj mūsu valdībai ar Krieviju godīgi runāt. Tas zagļiem bija izdevīgi un viņi par to maksāja politikai, kamēr milzu nauda no tranzīta tecēja ķešā. Nu viss ir izzagts un Krievija, protams, ilgtermiņā negrasījās maksāt milzīgas tranzīta nodevas zagļiem, bet uzcēla savas ostas.

as
Antuuns Sipesņiks 2. augusts

Vili...vai tu Amerikā nomaksāji nodokļus ja esi atmucis uz Latviju...saldu miegu

Avatar
Artūrs Berzins 2. augusts

Nav tadas algas Latvijaa ,lai pieckarsotu nekustama ipasuma nodokli , nesalidziniet to ar Saemas deputatiem ,ministriem ,tie varbut varetu nomaksat ,loti daudzi strada uz minimalam algaam mazliet vairak ,ko tad vins ceturksnii maksaas tas ir 3 meen -120 eiro ?

ao
Arturs Ozols 2. augusts

Vili ! Vai sabrucis Tavs biznesa plāns ? Informāciju nesoši komentāri pēdējos mēnešos pārvērtušies par emocionāli izsauktiem teikumiem kur tikai dažiem vārdiem patiesa nozīme un saturs . Var jau piesaukt Floridu , kur biji "galīgs nabags" un turienes fona ,bet piesaukt un plātīt rokas par to kas notiek šeit , nu galīgi pa tukšo ...

Avatar
Ženija Vindača 3. augusts

Viņš izsaka savas domas. Kāpēc Jūs aunu bars tam nepretojaties. Tauta būs pagalam iedzīta totāla nabadzībā.