Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 29. oktobris
Skaļa diskusija starp deputāti un Tiesībsargu par GMI atbilstību Satversmei

Skaļa diskusija starp deputāti un Tiesībsargu par GMI atbilstību Satversmei

Pēc Tiesībsarga iesnieguma Satversmes Tiesa vērtēs GMI atbilstību Satversmei. Diskutē 13. Saeimas deputāte Ieva Krapāne (KPV LV), Tiesībsargs Juris Jansons un Valters Bolēvics, Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas izpilddirektors.
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
Avatar
Vija Loze 2019. gada 29. oktobris

Paldies tiesībsargam. Deputāti visi vienādā valodā lielās, plātās, atrod jebkam attaisnojumus un ir pret tautas interesēm. Kādi jaunie, visi tie paši vecie, kuri valdīja un valda joprojām, bet jaunie viņiem palīdz veikt iznīcinošos darbus. Saeima kā komunistu laikā viens par visiem, pareizi vai nepareizi. Kas ir mainījies ? Visa domāšana un spriešana pretēja tautas viedoklim.

Avatar
Viva Republica 2019. gada 29. oktobris

Kamēr būs valstī šādas dāmas kuras strādā valstī lai gūt labumus tikai sev nedomājot par valsts iedzīvotājiem tikmēr būs korupcija un cilvēku izbraukšana no valsts.

Avatar
Lewis Ulysses 2019. gada 29. oktobris

Problēma nav naudā, bet darbaspēkā. Ja ir 5 pensionāri, 2 invalīdi un 3 skolnieki, kā viņus uzturēs 5 darbspējīgi cilvēki, kuri arī dažreiz atpūšas? Vai nu iepludiniet Indiešus un Musulmaņus vai elementāri pensiju nebūs. Bērni ir pensija, nevis papīra nauda.

Avatar
Arvids Lapiks 2019. gada 29. oktobris

Tas ko Krapāne sauc par valsti ir laicīgā administratīvā pārvalde, Pār valdei valsts nepieder. Un pārvalde neko nevar dot. Pārvaldes loceklim, nosacīti pieder, personīgās lietošanas mantas. Apģērbs darba rīki, neliela izmēra mājoklis, kuru ir iespējams uzturēt saviem spēkiem. Administrācijas tiesībās un pienākumos , ietilpst , sabiedriskās kārtības uzturēšana.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 29. oktobris

Kārlis Markss: "Kam pieder Valsts? Valsts pieder ierēdņiem, kura rokās ir visi administratīvie instrumenti, lai turētu pakļautībā visu tautu gan kapitālu, gan nabadzīgo tautas daļu (vidējā slāņa mums nav!)"

Avatar
Gints Karklins 2019. gada 31. oktobris

Tiesībsargs ir apaļa nulle,kā veca bāba tik raud ,tautai nekāda labuma.