Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2022. gada 3. februāris
03.02.2022 Preses klubs 1. daļa

03.02.2022 Preses klubs 1. daļa

Viesi:

Egils Helmanis,
Ogres novada domes priekšsēdētājs (NA)

Olavs Cers,
zvērināts advokāts

Česlavs Batņa,
Ādažu vidusskolas direktors, LRA biedrs
Ieteikt 12
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2022. gada 6. februāris

Bet šiem, kas pie varas ir šodien atļauts rīkoties no pilna pleca, jo nekas viņus tā nediskreditē, un nepazemo, ka viņu pašu alkatīgā, neprātīgā un tumsonīgā rīcība. Tādā veidā pie varas atgriezīsies tie, kas šo valsti izlaupīja rūpnieciskos apmēros. Tā bermontietim Andrim Vītola kungam.

av
Andris Vītols 2022. gada 8. februāris

Šo es nesaprotu -'' atļauts rīkoties no pilna pleca''- ... ... Kā šo var dabūt gatavu, tādu vārdu kombināciju? ... ... ... Būtu jauki, ja Jūs ''nekarinātu'' man ''birkas''. ... Es tā nedaru parasti. ...

Avatar
Jānis Spīčs 2022. gada 6. februāris

Kas Latvijā ir pirmais? Vai tas ir prezidents? Vai saeima? Vai valdība? Vai sistēmas neredzamie pīlāri, kuri regulē pirmos nosauktos? Varbūt ierēdņi, kuru mums ir tik daudz kā smiltis jūras krastā? NĒ! Latvijā pirmais un augstākais ir tās tauta!!! Taču reāli varu Latvijā ir sagrābuši un uzurpējuši tie pirmie nosauktie tikai pretējā secībā. Latvijā varu ir sagrābuša nevēlētas personas, kuras tad arī te visu regulē, kā vien grib pēc sava izdevīguma un privātajām interesē. Un viņi nicina Latvijas pastāvēšanas pamatvienību – TAUTU! Nav jābūt pravietim, lai pateiktu, kāda būs Latvijas nākotne.

av
Andris Vītols 2022. gada 7. februāris

Jā! Jā! Piekrītu Jums, ka -''Latvijā pirmais un augstākais ir tās tauta!!!''- ... Tauta ievēl SAEIMU. ...SAEIMA izveido VALDĪBU (deputātu vairākums par to nobalso), IEVĒL arī PREZIDENTU, tiesnešus utt.... ... Ja tauta savēl SAEIMĀ ne tik kompetentus, ne tik godīgus deputātus, tad labi, ka mums vispār izdevās izveidot valdību, ievēlēt kompetentu PREZIDENTU. ... .. Jūsu kritikai jābūt konkrētākai, norādot tos, kuri strādā savās privātajās interesēs. ....un kuri nelikumīgi sagrābuši varu. ... Vērsieties tiesā par norādītajiem gadījumiem....

Avatar
Jānis Spīčs 2022. gada 4. februāris

Un, ja kāds uzdrošināsies pretoties, to iebāzīsim ar purnu sūdos. Ar policijas, ar tiesu sistēmas, ar jaunpieņemto likumu palīdzību. Jūs būsiet kalpi, bet mēs būsim jūsu vagari! Latvijā jau sen būtu Salazara diktatūra, ja Latvija neatrastos ES. Ceru, ka es paspēšu nomirt pirms Latvijā iestāsies liberālfašistiskā diktatūra. Un man muti varēs aizlīmēt vairs tikai zārkā.