Diskusijas RigaTV24 Grāmatu kods 2022. gada 26. jūnijs
26.06.2022 Grāmatu kods

26.06.2022 Grāmatu kods

Romāns "Dejotāja"

Viesi:

Laura Dreiže,
rakstniece

Bārbala Simsone,
literatūrzinātniece, "Zvaigzne ABC" projektu vadītāja
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Artūrs Ozols 2022. gada 30. jūlijs

Noslēgumam . Neesmu pamanījis ,ka Grāmatu kods" būtu iegājis kāda ,dažkārt pat ļoti lielu telpu ar grāmatām pārblīvētā krievu grāmatu veikalā !!! Pirms rakstu ,noskaidroju ,ka Rīgā tādu specializētu krievu grāmatveikalu ir ļoti daudz , latvieši tur praktiski neiegriežas , ja nu speciālu interešu dēļ . Izstaigāju kādus trīs ,noguru no viņu apjomiem !!!

Avatar
Artūrs Ozols 2022. gada 30. jūlijs

Tēma par kuru latvieši neko nezina . Tiek propagandētas slepenas slepkavu apvienības ,kas Maskavā un guberņās novēro un uzskaita visādus pretvalstiskus elementus ,sākot ar narkotiku vai ieroču noliktavu tirgoņiem un beidzot ar gubernatoriem - noziedzniekiem , kuri grābj budžeta resursus un veido intrigas pret Kremli . Nekādu aizturēšanu nav ,slepenie slepkavas - snaiperi ,vienkārši "likvidē" šos nelegāli noskaidrotos viņu prāt noziedzniekus. Jādara tā ,tā iemesla dēļ ,ka vietējie izmeklētāji un prokurori "piesedz un praktiski vienmēr atbrīvo savējos" .Atrastos ievērojamos finanšu apjomus ,nekur nenodod , tos "taisnīgi sadalot un atbalstot ievainoto vai boja gājušo slepkavu ģimenes"! Tikpat dīvaina ir nelegālo ieroču krājumu glabātuvju izveide un uzturēšana sprādzien bīstamā stāvoklī .

Avatar
Artūrs Ozols 2022. gada 30. jūlijs

Pilnīgi visu grāmatu varoņi ir valsts apmācīti speciāli atlasīti un sistemātiski trenēti izsūtāmie zēni - slepkavas ,kas darbojas Krievijā , Afganistānā , Čečenijā , Āfrikas valstīs ,pat Karību jūras rajonā , Ziemeļu dažādos rajonos un salās līdz pat Norvēģijas Špicbergenai . Pāris grāmatās mēģināju saskaitīt cik tad cilvēku šie "varoņi" nogalina , dažkārt pat 50 cilvēkus un to apraksta 250 - 350 lappusēs ! Nevajag nekādu tv "šķīvjus" , aizej līdz grāmatnīcai ,nopērc pa kapeikām grāmateli kādu ir pārdots tūkstošiem un dzīvo līdzi "nacionālajiem varoņiem" kuru ienaidnieks vienmēr ir kāds "nekrievs", kuru vada amerikāņu neģēlis kuram skauž krievu neatkarība ,dabas resursu bagātība un militārā varenība ,pēdējā gan izrādās tāds čiks .