"Viss ir vaļā - restorāni, kino, veikali!" Juris Žagars stāsta, kāda situācija ir Spānijā Komentāri (1-7)
Avatar
Julia Freeman 2021. gada 10. marts

Kāpēc melot? Dzīvoju Spānijā, jā, kādu nedēļu atpakaļ tika atļauts restorāniem strādāt - bet tikai ārā, un rezultātu tam mēs vēl neredzam, bet skaidrs ka drīz jau būs. Un atļauts bija tādēļ, ka biznesa pārstāvji radīja tik lielu troksni, ka valdībai bija jāizvēlas starp diviem švaka variantiem. 2. Nekādi "pilnie" veikali nav. Un pavisam nesen vēl strādāja tikai līdz 18, izņemot pārtikas veikalus. Un tas sasergušo kritums kas bija februārī - bija TIEŠI TĀ DĒĻ, ka viss bija ciet. 3. Tieši pretēji - man kaimiņš no Vācijas brauc ar mašīnu katru 2. nedēļu tur un atpakaļ, šķērsojot ne tikai reģionu bet arī valsts robežus, un katru reizi viņš brīnās ka vnk nav neviena uz ceļiem.

Avatar
Julia Freeman 2021. gada 10. marts

Tiešām, āvīzēs publicē fotogrāfijas ar korķiem kaut kur pie reģionu robežiem, bet kur tas reāli ir nav ne jausmas, jo nevienu dzīvo cilvēku neredzam, kas ar to būru satapis. 4. Nav taisnība arī, ka šeit nav skeptiku un ka maskas visi lieto - arī dzīvoju nelielā pilsētā pie jūras un katru dienu redzu DAUDZ cilvēkus bez maskām, īpaši, protams, jauniešus, bet ne tikai. Man nav nekas prēti Žagara kungam, un es esmu PAR masku lietošanu, bet man vnk nav skaidrs - par ko cilvēks vispār runā?! Priekš kam iet un reāli stāstīt erundu ēterā? Starp citu visu, ko pateicu punktos 1 un 2 - to visu info var taču atrast arī internētā, ja pāŗvalda valodu, ne tikai spāņu, arī ar angļu pietieks.

Avatar
Broņislava Dzene ( Reinika )paldies 2021. gada 10. marts

Kādā sakarībā Žagars klaiņo pa Spāniju un tad atkal uz Latviju, lai papildinātu saslimušo skaitu, vai tiešām tik ļoti vajag pasildīties saulītē kamēr Latvijā cilvēki sliko un mirst, inficējoties no šiem klaidoņiem, kuri domā tikai par savu labumu, nereķinoties ar līdzcilvēkiem???

Avatar
Āris Puriņš 2021. gada 10. marts

Robežas ciet! Vazaņķiem kājas nost!

as
Antuuns Sipesņiks 2021. gada 10. marts

ŽAGAram nevajag jaukt krāniņu ar pirkstu

Avatar
Artūrs Berzins 2021. gada 12. marts

Nevajag salidzinat Spaaniju ar Latviju ,Spaanijaa klimats ir daudz siltaks un karstaks lidz ar to Covid 19 mazak klaino ,cik zinams karstumaa Covid 19 nav ilgdziivotajs ar cilveku protams kopaa un cilveki saulee un karstumaa un peldees taas maskas latvijaa jaaneesaa gan ,bet ari diezvai palidz , es tikai dabuju veselibas pasliktinasanos jo nav svaiga gaisa

Avatar
Janis Zvilna 2021. gada 12. marts

Juris žagars no mēness nokrita vai kā citādi galvu sasita ka muļķīs palika .