Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 16. janvāris
Augulis par valsts budžetu: Jādomā, kā vairāk  nopelnīt, nevis kur aizņemties

Augulis par valsts budžetu: Jādomā, kā vairāk nopelnīt, nevis kur aizņemties

Partijām piedāvāts tiekties uz pārpalikuma veidošanu budžetā. Skaties un uzzini ko par to domā satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Zanis Cirss 2019. gada 16. janvāris

Kur tad mēs pelnīsim? Ražošanas nozares lielāko daļu mēs paši likvidējam, jā, tā bija orientēta iz Krieviju, bet varēja strādāt vairākus gadus un pelnīt. To, ko mēs nelikvidējam paši likvidēja ES.... Palika tikai tranzīts.... Tā kā Latvija pret Krieviju pastāvīgi izsakās samērā nedraudzīgi, Krievija risina arī šo jautājumu un tranzīts drīz bus ap nulli. Arī kvalificētie darbinieki ir aizlaidušies prom. Parasto šoferu trūkst - ņem darbā baltkrievus, krievus, afrikāņus..... Kur, kā un kādiem spēkiem pelnīsim????? Situācija izskatās samēra bezcerīgi.....

Avatar
Juris arbatovs 2019. gada 16. janvāris

Kā tu nopelnīsi, ja visas iespējamās iestādes ir aizpildītas ar tādiem gauduļiem , kuri saņem astronomiskas algas!

Avatar
Jānis Labrencis 2019. gada 16. janvāris

Viss ir ļoti vienkārši. Lai ražotu, vienalga ko, ir nepieciešama tai labvēlīga nodokļu politika un produkcijas realizācijas iespējas. Mums nav ne viens ne otrs. Nodokļu jomā mēs no ražotāja iekasējam PVN priekšnodokli. Tas ir nodoklis ieguldījumiem ražošanā, kas visvairāk bremzē tās attīstību. PVN ir netiešais nodoklis, kas neskar uzņēmēju un to maksā preces vai pakalpojuma galējais patērētājs. Arī darba alga ir uzņēmēja ieguldījums ražošanā un no tās atsakaitam 33% nodokli. No darba algas ir jāatskaita tikai pensijas fondā. Pilsētu pašvaldību vadītāji savās pilsētās ceļ tikai importa preču lielveikalus, bet pašu ražotājiem pat pārtiku spiesti tirgot nožēlojamos apstāakļos.