Džordžs Stīls: Cilvēki domā, ka viņi nav rasisti, bet viņu uzvedība un vārdi tādi ir

Džordžs Stīls: Cilvēki domā, ka viņi nav rasisti, bet viņu uzvedība un vārdi tādi ir

Džordžs Stīls, cilvēktiesību aizstāvis, ASV un Latvijas dubultpilsonis, par rasismu Latvijā.
Ieteikt 8
Pievienot komentāru
Avatar
Uldis Vētra 2020. gada 8. jūnijs

Džordžs Stīls pats ir rasists un nedemokrātisks cilvēks.Cilvēks,kura elks ir Andžela Dēvisa-melnā komuniste un teroristu organizācijas ,,Melnās panteras,, atbalstītāja.Pavērojiet Džordža Facebook lapu-tur 90 % ir melnie cilvēki.Reti parādās kāds baltais,bet tikai 2 gadījumos -1.Viņš slavē melnos 2.Viņš ir nodarījis pāri kādam melnam.Ja viņš 25 gadus dzīvo Latvijā ,tad viņam vajadzētu būt kaut minimālai interesei par Latviju.Nedaudz atgādina veca geja lapu -visi ieraksti tikai par vienu tēmu.

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 8. jūnijs

Dzord, ja Tu Latvijaa saskaries ar rasismu, kaadeel Tu dziivo taadaa rasistu valstii, kaa Latvija? Vai Tev konkreeti piemeeri, kaa Latvijaa izpauzhas rasisms?

Avatar
Ingems Flamingems 2020. gada 8. jūnijs

JānBalod, kapēc valstij lojālam krietnam cilvēkam būtu jabrauc prom? Viš ir mūsu vērtīb. Ja viš ir saskāries ar rasismu, tad ticamāk nekā tu kuram varbūt nepiesienās. Prom vajdzēt braukt visādiem skinhediem, bet tik nezin uz kurien, kur tādus gaida? Varbūt lai šie veido kādā plašā stepē vai tuxnesī savu norobežotu pilsēt un nelien citur, un citādie nebraux tur, visiem būs lab.

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 8. jūnijs

Bet tad, lai vinsh pasaka kur ir taa probleema? Kas vinju apbizho? Kas ir taa vinja lojalitaate neesaat Nameja gredzeny, patureet dubultpilsoniibu, muuzhdien suudzeeties, ka vinju kaads aiztiek? Tad lai vinsh ciinaas, jo mees visi varam izmantot race card! Es shos cilveekus nesaprotu, ja Tev nepatiik shii valsts, brauc prom.

Avatar
NĪ NA 2020. gada 9. jūnijs

Vai Tev, Jāni Balodi, ir konkrēti piemēri, ka, piemēram, saule aust austrumos un riet rietumos?

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 9. jūnijs

NASA petiijums: Why does the Sun rise in the east and set in the west? https://starchild.gsfc.nasa.gov/docs/StarChild/questions/question14.html Vai atbildeeju?

Avatar
Arnis Langemanis 2020. gada 14. jūnijs

Tas cilvēks ir ar kompleksiem. Pārņemts ar to,ka uz katra stūra saskata rasismu.

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 8. jūnijs

Cilveeks, kursh LV dziivo kopsh 1994. gada, bet plati nekad nav nomainiijis - 1) Dziedaajis Rasistu dziesmu sveetkos?, 2) dziivo ar sievu rasisti?, 3) Valkaa rasistu simbolus Nameja gredzenus, 4) maksaajot nodoklus uztur rasistu valsti? un 5) un netiekot Saeimaa pie riishanas (kandidēja 13. Saeimas vēlēšanās no apvienības "Attīstībai/Par!" saraksta, bet netika ievēlēts) tie arii visi ir rasisti, kuri vinji neieveeleeja?