Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 1. februāris
01.02.2021 Preses klubs 1. daļa

01.02.2021 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Daina Kājiņa, Viktors Valainis un Angelika Krūmiņa
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 1. februāris

MJ: Viņi tiem tā kā maksā? Zvanītājs: Nē! Kāpēc maksā? Viņi darīja visu, lai tie deputāti būtu tie, kas to visu leģitimizē lēmumus. Lai viņi būtu paklausīgi. Un tāpēc to, ko viņi sola pirms vēlēšanām, tas varbūt ir kaut kas viens. Pēc tam kad viņus ievēl, viņiem ir jādara tas kas ir jādara, nevis tas ko viņi domā. Tie cilvēki kam ir vara tie jau nav deputāti. Vara nepieder deputātiem. Vara pieder naudai. Tiem kam ir nauda, tiem pieder vara. KRUSTPUNKTI 01.02.2021.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 1. februāris

Zvana vīrietis: Te zvanīja kundze un viņa izteica tādu varbūtību, ka nelemj tie deputāti, ka lemj kādi citi. Un tā ir patiesība! Savā būtībā tā visa jezga ar vakcīnām ir tāpēc, ka nevarēja vienoties, kurš tad nopelnīs uz tām vakcīnām. Ja jūs papētītu, kā tās vakcīnas tiek pirktas. Un tāpēc visa tā jezga bija un strīdi dēļ tā, kurš nopelnīs un cik. Tāpēc tā nabaga Viņķele tur vispār nav pie vainas un nevajag viņu vainot. Viņa savā būtībā varēja pieņemt lēmumu, bet, ja tas nav saskaņots ar iesaistītajiem… Māra Jansone: Kuri bija iesaistītie? Zvanītājs: Es jums varu pateikt. To mēs tiešām neuzzināsim. Tāpēc, ka deputātus, kas finansē ko, to mēs nekad neuzzināsim. LĒMUMUS PIEŅEM NEJAU DEPUTĀTI. Deputāti leģitimizē. Lēmumus pieņem cilvēki, kuru vārdus mēs nezinām.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 1. februāris

Valaiņa kungs! Ja tu neesi liekulis, tad tev šo vajadzēja zināt. Zvana sieviete 1: Pēc vakardienas ziņām par vakcīnu iepirkumu nu galīgi paliek vienkārši nesaprotami. Kā Nacionālās veselības dienestā ierēdņu bari sēž. Saņem lielas algas. Un turpina sēdēt. Ja pat nav protokolētas sarunas par vakcīnas iepirkumu. Jājautā, ko darīja Viņķele un kur viņa skatījās? {Visdrīzāk tika dota pavēle neko neprotokolēt!} Zvana sieviete 2: Mūsu valstī notiek brīnumu lietas. Dažreiz rodas tāds iespaids, ka nevis valda tie kas sēž Saeimā, bet pavisam neredzami cilvēki aizmuguriski. Visādi lēmumi nedzirdēti. Tagad par tām pašām investīcijām. Tā taču ir riktīgā naudas atmazgāšana un naudas krāpšana.