Ziņas RigaTV24 Speciālizlaidumi 2021. gada 18. marts
Kariņš: "Zaļo pasu" ieviešana būs neizbēgama ne vien Latvijā, bet arī visā pasaulē

Kariņš: "Zaļo pasu" ieviešana būs neizbēgama ne vien Latvijā, bet arī visā pasaulē

Komentāru sniedz Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Ieteikt 19
Pievienot komentāru
Avatar
Elita Kumerdanka 2021. gada 20. marts

Kur paliek manas cilvēktiesības? Kādēļ man nav pašai lemts ko darīt ar savu veselību?Kādēļ netiek stāstīts kā var stiprināt imunitāti? Kādēļ skandina... BAIDIES, BAIDIES, BAIDIES! Baiļu rezultātā zūd imunitāte.Būrī ielika kāzu, apkārt būrim staigāja vilks.Vilks kazai klāt netika, kā jūs domājat, kādēļ kaza nomira? Protams, ka no bailēm un stresa. Tikai lopam neprasa,vai viņu vakcinēt.Genocīds pret tautu!

av
Andris Vītols 2021. gada 21. marts

Elita uzsver savas cilvēktiesības. Bojāt veselību, vai stiprināt imunitāti ir Jūsu izvēle. Elita, nevajag skatīties tos krimiķus, ja Jums pat no pateikta vārda BAIDIES ir tādas bailes.Vēl atslēdziet internetu, jo tur Jūsu domubiedri ir tie, kuri visus baida... Jūsu cilvēktiesības nedaudz ierobežo, lai citiem saglabātu tiesības uz veselību, dzīvību. Citiem cilvēkiem arī ierobežo dažādas tiesības, lai tādi kā Jūs nebūtu tās kazas vietā, vai vismaz nepiečurātu bikses no BAILĒM !!! .. Medniekiem aizliegts staigāt pa Rīgu ar bisi, dažiem suņiem jābūt saitē, autovadītājiem neļauj braukt dzērumā... 120 km/st... utt. Lasiet likumus !!!

av
Andris Vītols 2021. gada 21. marts

-''Tikai lopam neprasa,vai viņu vakcinēt.Genocīds pret tautu!''-... ... Kaut kā neesmu dzirdējis, ka par genocīdu runātu tie, kuri grib doties uz ĀFRIKAS valstīm. Varbūt dodieties turp, lai cīnītos pret ''vakcinēšanas genocīdu''.... Lopam neprasa, bet vakcinē (arī lapsām... izmet tās ēsmas ar trakumsērgas vakcīnu).

Avatar
Виталий Пейпиньш 2021. gada 23. marts

Gribu atbildēt Andrim Vītolam: vai tad cilvēki ir lopi, kurus jāvakcinē, ka lapsas pret trakusērgu ? Par bailem - vai tiešam nesapratat, ka Elita izklāsta viedokli, ka mūs mēģina iebaidīt, neviss viņa pati baidās. Par cilvektiesībām - varam paskatīties arī no cita skatu leņka - tiem kas jūtas nedrošība saskarā ar Covid 19 neviens neliedz vakcinēties un saglabāt savās tiesības uz veselību.

Avatar
Mara Igaune 2021. gada 19. marts

Daži cilvēki valstī terorizē visas valsts iedzīvotājus ! Vai likumdošanā ir sods par masu terorizēšanu?

Avatar
Linda Ansone-Jansone 2021. gada 20. marts

Toties zviedrijā - gribi staigā ar masku, gribi nestaigā. viss vaļā... un kovid pases vajag tikai atgriežoties no komandējuma. tajā virzienā kariņš negrib skatīties

av
Andris Vītols 2021. gada 21. marts

Jums risks saslimt un nomirt ir tuvu ''0''. Jums arī nav jāārstē saslimušie, jums neviens neprasīs atbildību par cilvēku nāvēm (arī ārstu, senioru utt.). Kāpēc Izraēlā visu dara savlaicīgāk, ierobežo nevakcionējušos tiesības ??? Tāpēc, ka tur ģimenēs viens otru aizstāv, nevis kā Jūs - seniorus uz ''mežu''... Tur valdībā nav tādi ''puišeļi'' kā mums ģirģenveidīgie utt., kuriem TETOVĒŠANAS SALONI svarīgāki par CILVĒKU DZĪVĪBĀM. ... Zviedrijā seniori vairāk pasargāti, slimnīcu iespējas lielākas, pilsoņi apzinīgāki.... Pastrādājiet slimnīcā, varbūt domāt sāksiet...