Kādas pašlaik ir prognozes ar Covid-19 saslimšanu? Komentē Ņikita Trojanskis

Kādas pašlaik ir prognozes ar Covid-19 saslimšanu? Komentē Ņikita Trojanskis

Komentāru sniedz Ņikita Trojanskis, vakcinācijas procesa koordinators, epidemiologs.
Ieteikt 9
Pievienot komentāru
as
apro safety 25. janvāris

Kāda tam jaunajam puiškanam interesanti ir izglītība, darba ,dzīves pieredze lai vispār bāstu savu viedokli publiskajā telpā ? tas nu tagad būs noteicējs, kā jums dzīvot un kā nē, ar savām stulbajām prognozēm, tipa eksperts. atbildību arī no tāda nebūs ko prasīt, tipa jauns un stulbs, ko no tāda ņemt.

Avatar
Zane Anna Dasmane 25. janvāris

Viņam liela izglītība atšķirībā no tevis. Studējis Kembridžā. Sāc pats mācīties, moš kautkad smadzenes izaugs. Savādāk izskaties kā ar pamatskolu pa dzīvi gājis.

jb
Jaanis Balodis 25. janvāris

Zanīt, kā Tu zini kāda izglītība ir apro safety? Studējis Kembridžā UN? Alkoholiķe un narkomāne studē Oksfordā UN? Pussencis samaksāja par studijām un viss. Kembridžā un Oksfordā visi krievu oligarhu bērni mācās. Tu zini par apro safety macīšanos un vai viņam smadzenes izaugs? Pirmkārt, ja Tu esi gidrā mācītāju, Tu pati pārlasi, kā Tu komunicē komentāros. Tu knapi silīti esi beigusi, ja par citu cilvēku tā izsakies. Slampa Tu esi!

Avatar
Zane Anna Dasmane 26. janvāris

Aizej pastudēt, mūžīgais bezdarbnieks, kādi lv ir pilna di...sa. Atradies skaistulis, bomzis pēdējais.

gg
gints gints 26. janvāris

Zane,tas jefiņš bondars arī ir studējis Hārvardā,pavļuts arī kko tur ļurkājies attālināti,mums kur nespļauj, tur ASV vēstniecības sponsorēta universitāte........

av
Arnis Vilcans 26. janvāris

Kopš kura laika ierobežojumi valstī tiek noteikti uz studenta kursa darba datu pamatiem? Tiešām valdība ir tik izmisusi un nekompetenta?

jb
Jaanis Balodis 25. janvāris

Atkal jaunu pamuļķi ir sameklējuši, lai cilvēkiem jauktu prātu ar demagoģiju.