28.05.2021 Preses klubs 1. daļa

28.05.2021 Preses klubs 1. daļa

Viesos: Horens Stalbe, Ieva Brante un Andris Skride
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Valdis Mežajevs 29. maijs

Visa īstā Latvija jau kopš Ulmaņa laikiem apņirdz Latgali Varokļoni pīci pīci. Bet Satversmes tiesa vairākus mēnešus lēma un uz 60 lappusēm uzrakstīja pierādījumus, ka Varakļoni ir Vidzeme. Kas mums ir ST? Un cik viņiem par to samaksāja? No pieredzes zinu, ka 84% latgaliešu vēlētos būt par kurzemniekiem. It īpaši latgaliešu jaunās meitenes un sievietes. Bet šodienas realitāte. Atnes bērnus no arābiem un nēģeriem. Un arābus un nēģerus iedabū ES pilsonībā. Vai šo izvēli ST arī likumiskos?

Avatar
Jānis Spīčs 28. maijs

Ak tad titānisks darbs un rezultātā tukšums. Latgale apdalīta. Ak tad uz 60 lappusēm skaidrojums un apstiprināta turpmākā Latgales kolonizācija, Brantes kundze. Vai jūsu izpratnē tā ir demokrātija? Un Skrides kungs, ja jums vēsture ietiecas kolchozu laikos un tālāk ne, tad nu ST murgs jums kā reize.

Avatar
Jānis Spīčs 28. maijs

Satversmes tiesa atzīst par pareizu veco koloniālo sistēmu, kura ir izkropļojusi vēsturiskos novadus. Un Latviešu alkatība aplaudē. Varaklāni pieder pie Vidzemes {Bet kaut kur starp Barkavu un Murmastieni stāv cara laiku robežstabs, kas atdala Latgali no Vidzemes.} Atašiene jau ir Zemgale. Pie Indras pāri Daugavai ir Kurzeme. Tad Satversmes tiesa ir augstākais likumdošanas orgāns Latvijā? Kad tad notika Valsts apvērsums? Satversmes tiesas (ST) lēmums ignorē jebkurus vēsturiskus nosacījumus un pašu Satversmi. Patiesībā parāda, ka varu Latvijas Valstī ir sagrābis grupējums, kura redzamāko daļu pārstāv ST. Acīm redzot ar ST lēmumiem gribēs mainīt Latvijas Satversmi un likumdošanu. ST ir varas uzurpators.