Kariņš: Ja būs nepieciešami ierobežojumi, tie attieksies uz nevakcinētajiem cilvēkiem Komentāri (1-10)
Avatar
Armands Kravalis 2021. gada 9. jūlijs

Un ko darīt tiem, kurus nevakcinē dēļ veselības, mozaīkist gejvaravīksnist ?iespējams, ka uztaisīt no Knariņa izbāzeni būtu zinātniski vērtīgāk

Avatar
raitis neilands 2021. gada 9. jūlijs

tas pamulkis amerikanu ieliktenis Karins iet sviesta-atvieglojumus vajag tiesi nevakcinetam personam!Karins atklati sadumpo tautu-grib,lai vakcine indi!Karinu pasu vajag savakcinet ar zurku indi,kas ir lidzvertiga vakcinai pret kovid 19!jutu tauta ilgi to necietis un valsti saksies masu nekartibas,cik saprotu armija paliks tikai tie,kas nedoma ar galvu!!!!!!!!!!!!!!!!!

jr
Janis Rozentals 2021. gada 9. jūlijs

Līdzīga situācija kā 19.gs sākumā ASV, esam mēs un ir "Tie Tur". Runā ka dzīvojam demokrātiskā valstī , bet nu galīgi tā vairs nav .

Avatar
Lauris Bočs 2021. gada 9. jūlijs

Ar Covid mirstība ir līdz 0,6% (https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality). Tātad nekrīt kā mušas pa kreisi un labi no šī konkistadora. Pareizi: Valdība un Saeima ir mažoritārs balsošanas aparāts, kas republikāniskā valstī drīkst arī balsot pret sabiedrības vairākuma (2/3 neizvēlējās vakcinēties) interesēm. Tālāki secinājumi jāgaida līdz nākamajām vēlēšanām, kurš balsos par tiem, kas atbalsta brīvību, vai tiem, kas uzspiež selektīvu demokrātiju (piem., Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienības priekšsēdētājs Egils Baldzēns ierosina daudzas pamatotas lietas, bet politiski negrib sadzirdēt).

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. jūlijs

2/3 ir bezsmadzeņu idioti, kuri pakļaujas BARA instinktam. Un šo baru vada cilvēki, kuriem kabatās ir apliecības, ka viņi ir klienti ar garīgu atpalicību un citām šizofrēnijas pazīmēm. Šodienas jaunatne ir dzimusi no vecākiem, kuri tusiņos lietoja narkotikas. Paši zālīti pīpējuši no mazgadīga vecuma. Kādas smadzenes var būt mūsdienu jaunatnes galvās. Liberālisms atvēra vārtus, lai šī debilā paaudze sagrautu valsti un iznīcinātu tautu viņu pašu rokām. Jūs akli sekojāt visam ko jums lika izvirtušie Rietumi. Lūk, pašlaik jūs plūcat šīs vēl neienākušās ogas. Bet kāda tauta būs vēlāk???!!! Tā sagraus pati sevi liberālisma vārdā. Plūciet tos augļus kurus visus 30 gadus esat sējuši.

as
agris sniedzins 2021. gada 9. jūlijs

Kariņ Tu amerikāņu pidars. No palīgskolas nācis un mums te diktēs kas jādara. Tu neesi izgāji pilnu ārstniecības kursu Strenču psihoneiroloģskajā slimnīcā.Tev ir jāturpina ārstēties. Kurš ievēlēja valdībā Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas pacentus.Viņiem tur Kariš ir galvenais idiots. Linkaitis un Bordāns arī tikuši valdībā no blakus palātas.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. jūlijs

Un kas esi tu, agris sniedzins???!!! Pat palīgskolu neesi beidzis. Tikai gājis klasē bērniem ar īpašām vajadzībām. Pēc tam pēc narkotiku pārdozēšanas pa Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu. Šodienas liberālistu izveidotais ačgārznais laiks. Idioti noteiks kā pareizi dzīvot tiem, kuriem ir augstākās izglītības. Dzīvē visu sasnieguši ar savu darbu. Bībelē jau tas ir aprakstīts. Ka pienāks laiki, kad gudriem cilvēkiem vajadzēs slēpties zem idiotu maskas, lai izdzīvotu. Bet idioti sludinās patiesību un iznīcinās un noplicinās Valsti un sabiedrību. Bet vai tie kas lasa tikai interneta virsrakstus ir redzējuši Bībeli? Smadzenes tādu slodzi nenes! Mums visu šo liberālo nelaimi vēl nāksies piedzīvot.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. jūlijs

Nezinu kas bija sliktāks vai PSRS komunisma celtniecība, vai liberālisma ieviestā viendzimuma laulību un LGBTQ idealoģijas veidota valsts, kuru tagad voluntāri pasludinājusi Satversmes Tiesa.

jb
john braun 2021. gada 9. jūlijs

tavs sauktais delta paveids ir izveidojies no janvārī un februāri vakcinētiem cilvēkiem. vakcinē tik tālāk visus un varēsiet skaitīt vēl daudzus citus paveidus, kas būs izveidojušies mutācijas procesā no vakcinētiem. Cilvēki savu imūnsistēmu var stiprināt brīvi dzīvojot, nevalkājot maskās un neklausīties jūsu pajoliņu viedokļos.

ds
Diana Stabrovska 2021. gada 9. jūlijs

Ja būs nepieciešams, 2/3 nepotētās - nezombētās tautas daļa panāks Tavu aiziešanu no politiskās skatuves (vismaz Latvijā).

zv
Zinta Vīgule 2021. gada 9. jūlijs

Kariņš beidzot varētu atklāti pateikt, kas šobrīd notiek pasaulē, nevis turpināt muļķot, baidīt, ierobežot, diskriminē tautu, pildot afēristu noziedzīgās pavēles. Vai tiešām viesstrādnieks domā, ka visi Latvijas iedzīvotāji ir akli, kurli un domāšanā aprobežoti?

ez
egils zalitis 2021. gada 12. jūlijs

Visi bļauj ka PSRS bija slikti.Bet vai tanī laikā valdība ko tādu atļāvās ka tagat.Sen jau būtu sibirijā.Bet tagat nekā,sež savos krēslos un čakarē tautu.

Avatar
Ralfs Petersons 2021. gada 13. jūlijs

pa purnu karinam muld to ko nevajag kamer ne dabu pa purnu uz ielas daudz muld algu tak ja maksa sim izdzimtenim.