Ziņas RigaTV24 Ziņu TOP 2021. gada 9. jūlijs
Kariņš: Ja būs nepieciešami ierobežojumi, tie attieksies uz nevakcinētajiem cilvēkiem

Kariņš: Ja būs nepieciešami ierobežojumi, tie attieksies uz nevakcinētajiem cilvēkiem

Komentāru sniedz Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
Ieteikt 13
Pievienot komentāru
Avatar
raitis neilands 2021. gada 9. jūlijs

tas pamulkis amerikanu ieliktenis Karins iet sviesta-atvieglojumus vajag tiesi nevakcinetam personam!Karins atklati sadumpo tautu-grib,lai vakcine indi!Karinu pasu vajag savakcinet ar zurku indi,kas ir lidzvertiga vakcinai pret kovid 19!jutu tauta ilgi to necietis un valsti saksies masu nekartibas,cik saprotu armija paliks tikai tie,kas nedoma ar galvu!!!!!!!!!!!!!!!!!

jb
john braun 2021. gada 9. jūlijs

tavs sauktais delta paveids ir izveidojies no janvārī un februāri vakcinētiem cilvēkiem. vakcinē tik tālāk visus un varēsiet skaitīt vēl daudzus citus paveidus, kas būs izveidojušies mutācijas procesā no vakcinētiem. Cilvēki savu imūnsistēmu var stiprināt brīvi dzīvojot, nevalkājot maskās un neklausīties jūsu pajoliņu viedokļos.

as
agris sniedzins 2021. gada 9. jūlijs

Kariņ Tu amerikāņu pidars. No palīgskolas nācis un mums te diktēs kas jādara. Tu neesi izgāji pilnu ārstniecības kursu Strenču psihoneiroloģskajā slimnīcā.Tev ir jāturpina ārstēties. Kurš ievēlēja valdībā Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas pacentus.Viņiem tur Kariš ir galvenais idiots. Linkaitis un Bordāns arī tikuši valdībā no blakus palātas.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. jūlijs

Un kas esi tu, agris sniedzins???!!! Pat palīgskolu neesi beidzis. Tikai gājis klasē bērniem ar īpašām vajadzībām. Pēc tam pēc narkotiku pārdozēšanas pa Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu. Šodienas liberālistu izveidotais ačgārznais laiks. Idioti noteiks kā pareizi dzīvot tiem, kuriem ir augstākās izglītības. Dzīvē visu sasnieguši ar savu darbu. Bībelē jau tas ir aprakstīts. Ka pienāks laiki, kad gudriem cilvēkiem vajadzēs slēpties zem idiotu maskas, lai izdzīvotu. Bet idioti sludinās patiesību un iznīcinās un noplicinās Valsti un sabiedrību. Bet vai tie kas lasa tikai interneta virsrakstus ir redzējuši Bībeli? Smadzenes tādu slodzi nenes! Mums visu šo liberālo nelaimi vēl nāksies piedzīvot.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. jūlijs

Nezinu kas bija sliktāks vai PSRS komunisma celtniecība, vai liberālisma ieviestā viendzimuma laulību un LGBTQ idealoģijas veidota valsts, kuru tagad voluntāri pasludinājusi Satversmes Tiesa.