Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 7. oktobris
07.10.2019 Preses klubs 3. daļa

07.10.2019 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Arvils Ašeradens, Gundars Bērziņš un Otto Ozols
Ieteikt 9
Pievienot komentāru
Avatar
Iveta Skujiņa 2019. gada 8. oktobris

Ir vnk drausmīgi klausīties šo cilvēku!!! ...runa ir par Vienotības politiķi, bet domāju šis man pat nebija jāpiebilst, lai jebkurš jau saprastu par kuru ir runa! Par māsiņu algām...pilnīgi piekrītu tiem solidaritātes principiem, kurus nosauca Otto! Deputāti, sagaidu no jums šo solidaritāti!!! Par demogrāfiju...Esmu 2vu bērnu mamma un jau pasen kā sapratu, ka nedod Dievs man 3 bērni... es bankrotētu mēneša laikā!!! Bet tā tak nedrīkst, kurš valsti baros! (Sarkasms, ironija) ...un tā vainas novelšana no sevis uz kādu citu!!! Ak, Dievs Tēvs...iesper, lūdzu, tiem trebīšiem ar jaudīgu zibentiņu, lai tie nosēdētie dupsīši izcepas un sunīšus pabaro! Paldies jau iepriekš!

av
Andris Vītols 2019. gada 9. oktobris

Piekrītu, ka par demogrāfiju netika pietiekami domāts..., kā tauta izmirstam. Par kurām partijām nobalsoja vairāk vēlētāju? Par tām, kuras mazāku uzmanību pievērsa tai pašai demogrāfijai. Par ākstiem un populistiem nobalsoja. Kad jūrā vētra, tad bikses pilnas daudziem. Kad valstī ''dižķibele'', tad lūdz VIENOTĪBU stūrēt. Par kuru ''dupsīti'' Jūs nobalsojāt??? Es ''savus''deputātus neapsaukāju...

Avatar
Iveta Skujiņa 2019. gada 12. oktobris

Bija laiks, kad arī es biju tā, kas nobalsoja par Vienotību...bet šie cilvēki tur aizsēdējās un tie kas nerotē, tie nemainas, nepilnveidojas! Kļūst par trekniem dupsīšiem, kas tālāk par 'savu kabatu' ne par ko citu neinteresējas un nerūpējas. Šoreiz balsoju par tiem, par kuriem bija zināms, ka tie vēl netiks Saeimā, bet pietuvināt tam vajag jau tagad.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 8. oktobris

Lai arī ne vienmēr piekrītu Otto Ozolam, šoreiz- paldies par viedokli! Es visam pievienojos. Zelta vidusceļš- gadsimtos pārbaudīts paņēmiens- tas par Gundaru Bērziņu. Bijušie komjaunatnes funkcionāri politikā- viens no ļaunumiem, kas neļauj bijušajām postpadomju valstīm attīstīties- vai Ašeradens nopietni domā, ka viņa sacītajam vairums tic? Man- katram viņa sacītajam teikumam- atradīsies pretarguments. Var apbrīnot šī cilvēka nekaunību!

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 10. oktobris

Otto Ozols no "Krievi nāk" pārmeties par cīnītāju par tautas interesēm. Agrāk bija labi. Kad pie varas bija ZZS bija labi! Varbūt atgriezīsinmies pie tiem laikiem, kad neviens neiebilda, bet kungi klusi izzaga Valsti lielos apmēros. Tagad viss ir slikti. Ko viņi tur dara? Šausmas! Nedod 3X500? Šausmas. Ozol, varbūt tev vismaz vajadzēja saprast, ja Diānīte ir grūtgalvīte, ka Jaunās partijas nonāca pie iztukšotas siles. Šķēles Šlesera, Lemberga mafija tūlīt iedarbināja sev pakļauto tieslietu sistēmu un KPVL sešus deputātus uzdūra uz kriminālēsmas. Ja runāsiet būs kriminālapsūdzība. Kaimiņu nopirka. Jurašu noņēma no distances. Vienu partiju apklusināja pavisam.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 10. oktobris

Saeimā reformas veic tikai JKP. Bet nu viss slikti. Kad skudru pūzni nekustināja, tad viss bija labi. Ķīlis veica reformas, to iedabūja psihenē. Nu grib noēst Šuplinsku. Ja noēdīs, tad jūs latvieši no šīs vircas bedres, kurā jūs tur jau 30 gadus, nekad ārā netiksiet. Oligarhu mafija ir dzīva un bazunē. ozoli, jaunupi liepnieki... Kaut nu Šuplinskas kundzei, Bordānam un JKP izdotos salauzt oligarhu mafijai mugurkaulu. Bet izdosies tikai tad, ja viņus atbalstīs Valdība. Un ja Jaunā saeima neies Oligarhu mafijas pavadā, kā to dara prokuratūra un augstākā tiesa.

Avatar
Maira Puķu Meitene 2019. gada 8. oktobris

Tieši tā ,pūsdams elsdams meloja ,bet nu jau maz kas uz tiem meliem uzķeras,,,par algu kaut kādu videjo atkal murgoja 1100... kurš, laukos tādu naudu ir redzējis ,,fantazētājs ,,,neviens ,,visi sitās ,ar 400 kā pliki pa nātrēm ,,,mērkaķis ,,,vienīgais ko varēja tiešam klausīties bija Otto ,:)