Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 11. decembris
Papule: Izglītības jomu nevada profesionāle. Viņa grib būt viena un visur

Papule: Izglītības jomu nevada profesionāle. Viņa grib būt viena un visur

Ar viedokli dalās 13. Saeimas deputāte Evija Papule.
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. decembris

Šādā izdegšanas situācijā es arī pasūtītu visus ierēdņus (vanaga) un visus krančus uz trim matemātiskajiem burtiem. Uz IZM durvīm atstātu uzrakstu visiem X.. ieeja aizliegta. Jā, un Augstskolas ir jāreformē. Gana mums vilkties attīstības astes galā.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 12. decembris

Vēl izglītības vecajai autoritātei Papulei nolieciet blakus Šadurski. Arī veco izglītības autoritāti. Paši atpletiet mutes un klausieties viņos. Latviešu problēma, ka viņiem autoritātes ir visi izbijušie, bet visu jauno un jaunos viņi vienkārši nokož. Vai nelaiž pie varas. Arī ar JKP un Šuplinsku ir tas pats. Ar Pūces reformām kā bija?! Kā tas aizskāra brīvo Latvijas ierādni. Un cik nepareizi Pūce visu reformēja. Ierēdņi to būtu izdarījuši labāk. Vanaga ir tikai sūdu maisītāja, varu sajutusī Lielā māte.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. decembris

Citādās gan! Un nekad kopā ar šitiem Sistēmas dzemdētajiem plānprātiņiem!

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. decembris

Tautas ievēlētajai Saeimai jāpārņem VARA savās rokās. Nevis jābūt par oligarhu un miljonāru krančiem. Un pirmais, ir jāreformē Tieslietu sistēma, kas ir miljonāru pakalpiņi un aizstāvji. Skolu sistēma nav šodienas nelaime. Tā ir Latvijā pastāvošās sistēmas - Visa nauda miljonāriem! - 30 gadu darbības sekas. Bet īsprātīšiem liekas - komjauniete Šuplinska vainīga. Lai gan lielākā daļa bļāvēju paši bija gan komjaunieši, gan komunisti. Paprasiet Papulei? Kas bija viņa kad mācījās vidusskolā! Un pēc tam! Tagad viņi izglītības sistēmas lielākā kritizētāja. Bet, cik gadu viņa nostrādāja IM! Sačakarētā skolu sistēma ir arī pašas darbs.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 11. decembris

Valstī ierēdņi saka, ka nauda seko skolēnam. Bet patiesībā Latvijas Valstī nauda seko miljonāram. Un tā ir Latvijas vislielākā nelaime. Kas ir Latvijas miljonārs. Tas ir likumīgais zaglis, kurš ir izzadzis Latvijas Valsti ar saviem ofšoriem, miljardus vērtajām shēmām. Un galvenais tas viss ir LIKUMĪGI. Vai Valsts ar OIK var tikt galā? Ne par velti Latvija nabadzības ziņā priekšā vairs ir tikai Bulgārija. Pat Rumānija mūs ir apsteigusi. Un kas ir Šuplinska. Sīks gariņš, kurai uzkrauta 30 gadu Izglītības Sistēmas mēslu un drazu kaudze, kurai somiņā ir tikai melnie santīmi. Un, lai viņa viena pati tiek galā. Un visapkārt uzrīdīto suņu varza ar Papulieni pakaļgalā, jo viņa nāk no NESISTĒMAS partijas JKP. Un, jo Sistēmas birokrātija to ātrāk noēdīs, jo labāk.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 11. decembris

Spīčs ir citādās domās.