Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 17. decembris
17.12.2020 Preses klubs 2. daļa

17.12.2020 Preses klubs 2. daļa

Viesos: Romāns Meļņiks, Angelika Krūmiņa un Atis Slakteris
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 21. decembris

Jaruna ir par ST Osipovu, tad tā vairs nav komjauniete. Tā jau ir komuniste visā savā melnsvārcnieciskumā. Viņa jau iet ar tajā vecumā sieveitei piemītošu paštaisnību, kā aukstas un ciniskas morāles sludinātāja. Morāles, kas ved latviešu tautu uz iznīcību. Taču es zinu. Nav visas sievietes vienādas. Nav!

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 18. decembris

Es biju un esmu ļoti nikns uz Slakteri par Parexu. Taču ar baudu klausos beidzot viena nobrieduša vīrieša spriedumus. It īpaši par jauno progresīvo liberālistu paaudzes naivajiem uzskatiem un mūsu Padomju laiku pieredzi. Jā daudzās lietās konservatīvie ir 10 galvas tiesas pārāki pār progresīvajiem liberālistiem.

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 18. decembris

...pār progresīvajiem liberālistiem. Manā uztverē mūsdienu komjauniešiem.

av
Andris Vītols 2020. gada 20. decembris

Man patīt tas formulējums - ''mūsdienu komjaunieši''. Komjaunietis Andris Vītols. Vajadzētu tomēr izvērtēt katru atsevišķi, nevis visus pēc formālas piederības kādai organizācijai. Piemēram Slaktera partijas biedrs A.Šķēle un A.Rubiks - abi PSKP biedri savulaik. A.Šķēle liberālais komuņaka, bet A.Rubiks - konservatīvais komunists. Tāpat ar liberāļiem - visi nav vienādi.... tad kuri komjaunieši ???

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 21. decembris

Kad es aizveru acis un klausos šos jaunos progresīvos liberālistus, man ir reāla sajūta , ka es atgrožos pagājušā gs. 60. gados, kad latviešu izcelsmes komjaunieši skaloja man smadzenes ar, no PSRS ievestas svešas ideoloģijas komunisma sukām, un centās pierādīt, cik laba ir tautu draudzība un internacionālisms, bet atpalicis, tumsonīgs un vēstures mēslainē aizejošs ir nacionālisms un piederība pie kādas nācijas. Pašlaik klausoties jaunos progresīvos liberālistus es dzirdu tieši to pašu. Tikai ideoloģija šoreiz nāk no Rietumiem. Globālisms,Welcomisti, LGBT, Stambula... Bet ideoloģiskais segums tieši tāds pats kā toreizējiem komjauniešiem. Un atkal latviešu jaunatne iet pirmajās rindās nesot svešu ideoloģiju karogus.