Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 28. februāris
28.02.2020 Preses klubs 3. daļa

28.02.2020 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Roberts Putnis, Edgars Zveja un Rihards Kols
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Dita Saulīte 2020. gada 28. februāris

Kādreiz gandrīz katru dienu noskatījos Preses klubu, bet kopš to vada Klinstons, šis raidījums nav skatāms, nesaprotu vai viņš ir neaptēsts, vai tēlo stulbeni?! Ja vēl gadās, ka kopā ar klinstonu ir liepiņa vai dombrava, tad tas ir ārprāts! Tagad Preses klubu vēl šad tad paskatos , kad raidījumu vada Aivis Ceriņš, viņam ir pilnīgi cits ,,uzrāviens''!

av
Andris Vītols 2020. gada 28. februāris

Jābūt tomēr gudriniekam, lai tēlotu stulbeni. Klintsons un Liepiņa jau cenšās, bet abi tomēr nav tajās vietās, kur ar centību pietiek.

Avatar
Andris Lapins 2020. gada 29. februāris

Ceriņš nav gudrāks

gg
gints gints 2020. gada 29. februāris

Pateicāt tieši to,ko gribēju jau sen.Ja Aivis vēl kaut cik ķer laukumu( politika,notikumi,utt) tad šitais ir vnk pīii,kaut gan abiem jau pusgadu ir trīs tēmas Saskaņa,Rīgas dome,Krievija,ja nebūtu vīruss tad čaļiem ziepes!īpaši iepatikās raidījums kur uz jautājumu kā ar mūsu medicīnu sakarā ar vīrusu,tad iepriekšējā pārraidē centra 4 vadītājs un šitie visi plušķi 'pēc trim teikumiem jau bija Krievijā kurai nav robežas,kurā ir miljoniem ķīniešu,kur viss tiek slēpts un kur noteikti katrs otrais ir jau slims,bet pēc divām dienām izrādās ka korona ar Latvijas autobusu iebrauc Krievijā uz St.Pētersburgu.Ja kāds no tiem jefiņiem kādreiz būtu bijis Krievijā tad zinātu kāda tur ir iebraukšanas un reģistrācijas kontrole,tā nav Latvija kur nekontrolēti lidostā gadā 8 miljoni visādi iebrauc.

Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 2. marts

Bet varbūt jums ir sxuālas dabas problēma. Man, piemēram, Klindtona sniegums patīk un es neuzskatu, ka viņš ar kaut ko atpaliek no Ceriņa. Nevajag naidot šos divus cilvēkus. Viņi ir labi katrs savā ziņā.