Bite par premjeru Kariņu: Ar smuku uzvalku un labu frizūru nepietiek, lai vadītu valsti Komentāri (1-10)
Avatar
Ērika Krimska 28. janvāris

Un skats uz tālo nākotni.....vēl tikai roku novirzīt uz Čaka ielu :)

la
Laimonis Andins 28. janvāris

kA VALDIBA VEL VINU NAV ATCELUSI NO AMATA.vALDIBA VINS IR TUKSA VIETA.UN KA AR DUBULTPILSONIBU. LAI BRAUC ATPAKAL UZ USA.

Avatar
Armands Kravalis 28. janvāris

Iespējams, ka ar aicinājumu krāsot savas olas un rādīt tās citiem , gan pietiek....... Draugi ir slikti! KK Kam nav galvas, tam galva nevar sāpēt! E.L.

Avatar
Sarmīte Ozoliņa 28. janvāris

Ak Dies. Tas Bite tak ir... politkorekti izsakoties, ļoti nezinošs.

Avatar
Juris Orinskis 28. janvāris

Pirmos desmit gadus valsti vadīja divi bārdaini zagļi, nākošos divdesmit apzadzies, melīgs punduris. Tagad no dažādiem stūriem izlien noslienājušies to laiku, acīmredzot, kalpi, kuri grib savus naudas maisus atpakaļ pie varas. Sak, paši zaga un kalpiem ar ļāva.....

av
Andris Vīksna 29. janvāris

Es zinu kad pie mums beigsies covidšovs ! Tad kad Kariņam sagribēsies aiziet pie friziera. Vai tad, kad viņa dēlam beigsies matu laka.

av
Andris Vīksna 29. janvāris

Bite ! Jūs neesat taisnīgs. Re kā vada un daudz nekautrējas. Izrādās ka var.

Avatar
Lūcīte Bitīte 29. janvāris

Izskatās, ka dažiem labiem valdībā ir diezgan bieza āda, jo neņem galvā to, ka tautā viņu nepopulārie lēmumi tiek negatīvi vērtēti, pat naidīgi! .....tas tik tiešām izskatās pēc iestudēta sižeta, ko kāds ir nolicis par mērķi ne tikai mūsu valdībai! ...diemžēl šī sajūta mani nepamet, ka murgs turpināsies ilgi un nekad nebeigsies...un nekas - nekad vairs nebūs tā, kā agrāk!

at
Aigars Taukulis 29. janvāris

No ārzemju latviešiem nav jēgas . Viņi dzimuši , auguši ,izglītojušies citās valstīs - citās sistēmās . Daudziem , sevišķi Kariņam liekas , ka viņu atgriezšanās Latvijā veicinājusi mūsu ''nokāpšanu no kokiem''. Tāpēc arī tāda attieksme ! Tas attiecas arī uzprezidentu , kat arī Vējonis bija apsmiekls visai pasaulei -pēdējais lubraks , ko mums jāuztur ar saviem nodokļiem !

dv
Diāna Vēvere 29. janvāris

Mums jau ir bijušas personas ar smukām frizūrām. Vai tiešām Gorbunovs un Aleksejevs bija inscenējums, kuru darbībai aizrautu elpu sekoja visa Latvija? Tie abi vismaz profesionāli darbojās. Kariņ, savāc Daugavas ledu- pietiks ilgam laikam ko tirgot, piemēram, Kalifornijā. Gan jau pēc ASV- Ķīnas covida kaut kas pasaulē vēl paliks. ( Izrādījās efektīvāks par NOVIČOKU.) Pie reizes- paņem līdzi pusizjukušu it kā juristu, kurš parādīja Putinam, kā labot valsts pamatlikumu! Nezinu, kā nosaukt šo kungu kaitēšanu valstij- lai nerāda Lieldienās savas olas!