Vīķe-Freiberga: Valdībai jānāk klajā ar konkrētu plānu, jo nauda apkārt nemētājas! Komentāri (1-3)
Avatar
Eduards Vasiļevskis 2019. gada 12. novembris

Konkrēts plāns būtu: beigt mētāties ar naudām uzturot mākslīgi radīto sabiezināto birokrātu pulku. Izbeigt izzagt valsts budžetu ar nesamērīgu atalgojumu dažādo valsts struktūru valžu locekļiem. Beigt uzturēt vai saukt pie tiesiskas atbildības exprezidentus, kuri veicināja tautiešu masveida izbrakšanu no valsts, materiālo apsvērumu dēļ. Pārskatīt pensiju aprēķina formulu, kas radīta noziedzīgām manipulācijam.

Avatar
Zanis Cirss 2019. gada 12. novembris

Valstij ir tradīcija savlaicīgi pieņem budžetu un tagad būs vēl viena - nepildīt likumus..... Vēl naudas atrašanas variants būtu samazināt uz 50% visu valsts un pašvaldību pārvaldi - drīz tā būs lielāka par iedzīvotāju skaitu, armija varētu būt daudz lētāka un mazāka - krievi jau cik gadus neuzbrūk.... un no tiem esmu dzirdējis ka arī netaisās. Pat ja uzbruks.... Amerika šeit karot netaisās, vietējie... būs ka 40. .... Vēsture mēdz atkārtoties.....

Avatar
Arvids Lapiks 2019. gada 12. novembris

Ir jāmācās valsts uzbūve. Tas nav valsts budžets. Tie ir administrācijas, naudas apgrozāmie līdzekļi. Valsts budžets ir dabas resursu atļautais pieaugums. Dabas veltes, cik zivis sanārstojušas, cik koki pieauguši mežā. cik teļi sadzimuši........ Un roku darba veikumi, pieauguma pārstrādē. Tad izlietot ir atļauts aptuveni 10 daļu no pieauguma.