Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 28. maijs
Liepiņa: Tas ir genocīds pret Latvijas uzņēmējiem

Liepiņa: Tas ir genocīds pret Latvijas uzņēmējiem

Slēdz iecienītu restorānu valsts iestādes attieksmes dēļ. Situāciju komentē 13. Saeimas deputāte Linda Liepiņa (KPV LV).
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 28. maijs

Esmu sekojis līdz Kristīnes lietai,manī vārās vis, kā melo un izturas VID vadītāja. Pie mums iznīcina mazos un vidējos uzņēmējus, bet būtu jābūt otrādi, tiem ir jāpalīdz un tie ir jāatbalsta. Redzu visriņķī, kā viņi iznīkst un pazūd. Paldies Liepiņai, ir liela cerība,ka tiks atklāts VID noziegumi un genocīds pret uzņēmējiem un, ne tikai pret uzņēmējiem, cik cilvēku dzīves viņi sabeidz !!! Ļaunā un necilvēcīgā Jaunzeme jau daudzās vietās ir pielikusi savu melno roku,vēl nekaunas melot un smieties, braukāt riņķī par mūsu naudu un uzdzīvot, nosvinēt jauno amatu. Lai veicas Kristīnei un Liepiņai !!!

Avatar
Marija Klochko 2019. gada 28. maijs

Man šogad INKASSO bez visāda brīdinājuma uzlika par 128.00 euro parādu, iepriekš notika saruna ar VID pārstāvi, informēju kā tikko kontā ienāks nauda, parādu dzēsīšu, kontam uzlika liegumu /visiem kontiem/, kad ienāca nauda es nevarēju apmaksāt, jo kontam uzlikts liegums, zvanīju un rakstīju uz VID par nekorektu rīcību utt. atbildi tā arī nesaņēmu. Sajūta tāda, ka VID domā, ka kokos aug nauda un mazais/vidējais uzņēmējs katru rītu to "koku" pakrata un birst kā lapas! Diemžēl man ar ir vairāki parādnieki kopš janvāra...biju šokēta ar šādu nekorektu VID rīcību! Jau tāpat nodokļi ir nesamērīgi liela nasta!

Avatar
Rihards Ronis 2019. gada 28. maijs

es arī ziņoju ka SIA Mažvedis nemaksā nodokļus, mani VID pazemoja un uzbrauca , ko es viņiem to stāstu, VID pats zina ka malkas tirzdniecībā 90% ir nelegāla tirdzniecība, un atteica man , Sekojoši viņi piezvanīja un pateica ka būs pārbaude šim uzņēmumam lai sakārto papīrus, kas ir klaju pretrunā, tādejādi viņi, uz VID pārbaudi bija sagatavoti, un nošķīra teorētiski, citu fiktīvu uzņēmumu, lai varētu tirgoties nemaksājot nodokļus, bet VID izdarīja visu lai pabrīdinātu un piesegtu šo negodīgo uzņēmumu.