Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 30. janvāris
Krauze: "Jocīgi, ka pats tieslietu ministrs neuzticas tiesu sistēmai.."

Krauze: "Jocīgi, ka pats tieslietu ministrs neuzticas tiesu sistēmai.."

JKP sasauc "tautas sapulci" deputāta Jura Juraša aizstāvībai. Žurnālistam Arnim Krauzem šķiet dīvaini, ka pats tieslietu ministrs Jānis Bordāns neuzticas tiesu sistēmai un aicina sabiedrību uz "tautas sapulci".
Ieteikt 11
Pievienot komentāru
Avatar
alus vīrs zalbarbonī 2019. gada 30. janvāris

Naivums,vai totāls stulbums..kārtējais žurnaļuga ,kas taisa pasūtījumu no augšas..ja rietumu ekspertiem ir vērtējums ,ne īpaši glaimojošs par letlandijas tiesu un ES visām šmucēm..neaizmirsīsim 90.g.notikumus,kad vienam bandītam rakstīja petīciju pat valsts bijušais prezidents plus vēl daudz cilvēki atpazīstamas personas no Latvijas,tas vien jau norāda,ka kaut kas nav kārtībā..J.Bordāns ir redzējis to virtuvi ,un tāpēc jau zina tās šmuces..))

Avatar
Valdis Āboliņš 2019. gada 30. janvāris

Par Krauzi ļoti saudzīgi teikts. Būtībā bezprincipu pielīdējs. Lai Bordāna kungam izdodās kaut mazliet tieslietas ievirzīt civilizētā gultnē !

Avatar
ainars gailis 2019. gada 30. janvāris

Ministra neuzticēšanos TS ir tikai profesionāla un atbalstāma. Lai kaut ko uzlabotu , pirmais solis ir reāla izvērtēšana un analīze , nevis akla slavināšana un pakļaušanās ,, negodīgai un degradētai ,, varai - Latvijas tiesu sistēmai !

Avatar
Peteris Rikans 2019. gada 30. janvāris

Jūs esat jauns saimnieks kantorim kurš ir slavens ar savu negodīgo , saudzīgi izsakoties, darbību. Kas jocīgs ka jūs neuzticaties iepriekšējiem darboņiem . Tas jau ir jaunā saimnieka pienākums mainīt , uzlabot , attīrīt no atkritumiem . Manuprāt Krauzes kungs ir jocīgs , pieaudzis puika būdams , nesaprot tik vienkāršas pasaules lietas. Jeb varbūt kāds , nu teiksim , "palūdzis" par tendenci....

jc
Jānis Cielēns 2019. gada 30. janvāris

Kas viņš par ministru. Ņaudētājs, gaida , ka cits darīs viņa vietā. Tāds zutis , ka nelabi metās|!

Avatar
Arvids Lapiks 2019. gada 30. janvāris

Valsts tiesību sistēma, ir koloniālisma mantojums. Pārsvarā veidota no mehāniski, nepārdomāti saliktām koloniālo lietu, priekšmetu tiesībām. Ir laba barotava, kriminālajiem grupējumiem un valsts ienaidnieku bandām.

Avatar
Arvids Lapiks 2019. gada 30. janvāris

Iet runa par vienkāršiem valsts tiesību teorijas pamatiem. Nevis par sarežģītām niansēm. Problēmu veido valsts tiesību speciālistu trūkums valstī. Ir Andreja Višinska tiesību skolas sekotāji vecā gvarde. Un rietumu koloniālas skolas gudrinieki. Bunkusa un Sprūda tipa darboņi.