Viedoklis: Levits ir vienā līmenī ar Vairu Vīķi-Freibergu. Varbūt pat augstāk Komentāri (1-3)
ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2019. gada 31. maijs

Kā Levitu var salīdzināt ar bijušo prezidenti Freibergu, kuras izglītības, inteliģences līmenis ir daudz augstāks, arī panākumi profesionālajā jomā nav salīdzināmi. Bez tam viņa pēc izcelsmes ir latviete nevis latviete kā sociāla persona. Mēs kritizējam Ulmaņa slavināšanu, lai gan viņam bija lieli panākumi Latvijas ekonomiska līmeņa celšanā, tautas vairakuma labklājības nodrošināšanā, vispārējās izglītības nodrosināšanā. Vai tad mēs ar Levitu uzsākam cildināšanas kultu, atkārtojam Brežņeva kultu? Tas viss izskatās, ka cenšamies attaisnot tās sabiedrības daļas mērķus, kura centās tik tiešam "iebīdīt" Levitu šai amatā.

Avatar
Ingems Flamingems 2019. gada 31. maijs

Virsraxts tieš par to ko sen padomāju- iespējams intliģentākais no prezidentiem kāds bijis. Vēl par Čaxti tā teic, bet maz zinu. Tam 11:44- VVF protams izglītota, bet šai ir citi talanti- harizma, prasme sarunāties drošvien, kautkāda jauda. Ja par intelektu, no dāmām tas būtu Ilgai Kreitusei, vēl dažas ko esu klausijies, piemirsu uzvārdus. Beidziet tak reiz vaidēt par to savu iedomāto "tīro latvietīb", itin slikta dūša metās no šiem "latvju" tumsoņām. Gunčam & Bērziņam bij savas labās prezidentīpašībs, Egōn.

Avatar
Elijah 2022. gada 21. jūlijs

Ja ir tik drausmīgi nesalasām vārds, par kādu inteliģenci var būt runa? Ja nu vienīgi par Wertija paša pakaļas inteliģenci. Ja Levita vietā būtu Putlers, daudzi nelieši uzgavilētu.

Avatar
Egons Vaimans 2019. gada 31. maijs

Rumpītis Gunča un Vecais Vecis Bērzs tak ar bija visnotaļ cienījami jefiņi!

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 31. maijs

Redzēs pēc gada vai uz Ziemassvētkiem!....