03.04.2019 Uz līnijas Komentāri (1-9)
Avatar
Edy Lat 2019. gada 4. aprīlis

Par raidījuma vadītāju Frederiku Ozolu biju labākās domās, bet laikam jau jāpiekrīt tiem viedokļiem, ka bez valdošās sistēmas labvēlības, par raidījumu vadītājiem nekļūst. Pievienojos cien. E.Kramiņa viedoklim 21:20 min., ka raidījumi tiek veidoti ar mērķi, kur tautas intereses tiek noniecinātas vai izsmietas un tās pārstāv viens no raidījuma dalībniekiem pret diviem, sistēmai "vajadzīgā" viedokļa aizstāvjiem. Gadiem uz tādu teātri skatoties, rodas iespaids, ka valdošā mafija tautu par idiotiem tur. Atbalsts E.Kramiņa kandidatūrai visas manas ģimenes vārdā un faktiski no visiem man zināmajiem paziņām. Cerībā, ka pienāks diena, kad visi kas noziegušies pret mūsu valsti un tautu, saņems beidzot sodu pēc nopelniem.

Avatar
Juris Timermanis 2019. gada 5. aprīlis

Mjā... raidījuma vadītājs rullē kā tāds izmeklētājs, reizēm sejas izteiksme tāda ka gribētu sacīt ko piparotāku...

Avatar
Āris Puriņš 2019. gada 4. aprīlis

Labvakar! Atbalstu Kramiņa kunga kandidatūru valsts Prezidenta amatam. Tomēr uzskatu par pilnīgi nepieņemamu viņa viedokli par Latvijas Republikas Satversmi. Tieši šis dokuments ar savu pārliecīgo (itkā vai viltus) demokrātismu kļuvis par mūsu tautas klupšanas akmeni un atvēris arēnu masu pašiznīcināšanas un pseidopašnoteikšanās oprģijām.

it
Itamars Toledano 2019. gada 5. aprīlis

TRAKU un IDIOTU pilna pasaule, un arī prezidents tiem SAVS.

Avatar
Raimonds Akmens 2019. gada 4. aprīlis

Kramiņam jāatvainojās tiesībsargājošo institūciju priekšā, 13. janvāris bija atbilde uz manu Cilvēktiesību pārkāpumiem. https://youtu.be/M_N7rLoSIXM Zemāk ir Ultimāts Raimondam Vējonim saistībā ar čekas maisu atvēršanu un manā Baltu fonda mājas lapā varat sameklēt jebkuru kartiņu pēc vārda un uzvārda: https://vdk.raystar.capital/ Šai impotentai Saeimai es balsot par sevi neļaušu: https://raystar.capital/aicinajums-prezidentam-atlaist-13-saeimu/ Par Levitu: https://raystar.capital/egils-levits-prezidenta-kandidats-latvija-riga/ Kramiņš nedrīkst būt par prezidentu, jo neizturēdams kritiku, vienkārši nobloķē Facebook. Edgaram Kramiņam nav idejas pie Latvijas Valsts attīstības progresa un nav atšķirības, kurš no šiem diviem ikreizējiem kandidātiem uzkāps Rīgas pilī.

Avatar
Andris 66 2019. gada 4. aprīlis

Atbalstu Kramiņa kungu, viņam ir skaidrs priekšstats ko vēlas tauta no valdības , viņš saprot kādā muklājā iebridusi valdība, saprot ka valdība un tauta iet katra savu ceļu, viņš zina kā to labot.

it
Itamars Toledano 2019. gada 4. aprīlis

Virs zemes mēslu netrūkst, jo ellei SAVA substance. Tāds mēsls, draņķis un ūdensgalva kā šis Krāniņš jau ir ĪPAŠI izcils elles izdzimtenis, kas savā laikā ellē noteikti kā prezidents tiks pasludināts. Bet ne šeit, virs Dieva zemes, jo šeit šim PARDELIM tikai viena vieta, proti, ATEJAS BEDRE!

Avatar
Renate Springe 2019. gada 4. aprīlis

.....Ozola kungs,ir ļoti nepieklājīgi uzaicināt ciemos un apd- - - - cienījamu , inteliğentu un Latvijas Tautas izvirzītu prezidenta kandidātu !!!!!!!!

it
Itamars Toledano 2019. gada 5. aprīlis

Ļoti nepieklājigi ir apdirst tik cienījamu un erudītu cilvēku kā Ozols. Kraniņš ar viņu , salīdzinājumā, vien nožēlojama sūdu čupa. Redziet, kudze, ne visi domā kā jūs un ne visi DOMĀS, un ar to jāsamierinās.Ar savu Kraniņu vien ellē nāksit, jo TAI viņš allaž un sen parādā, un būt ar tādu RADOS, ir bīstami, un nemaz nav gudri.

Avatar
Janis Vaivars 2019. gada 9. aprīlis

Mana vecmāmiņa šitādu sprukstiņu sauca par lielumānijas pārņemtu kundziņu.

Avatar
Imants Parādnieks 2020. gada 26. aprīlis

To - vecmāmiņa spriest mācīja - par Levitu, Ozolu, Tevi?

Avatar
Net bot 2019. gada 9. aprīlis

Pilnigi piekritu. Vinkele un visi Vinkeli!barojas no musu nodoklu naudas.

Avatar
Vija Loze 2020. gada 26. aprīlis

Ozolruksim labi, tā uzbarojoes no treknās bļodas. Paldies Kramiņa kungam, jūs esiet pāri visiem šiem glumajiem un treknajiem pakalpiņiem. Veiksmi jums !