Diskusijas RigaTV24 Uz līnijas 2019. gada 3. aprīlis
03.04.2019 Uz līnijas

03.04.2019 Uz līnijas

Viesos: Edgars Kramiņš, Skolotāju savienības priekšsēdētājs
Ieteikt 14
Pievienot komentāru
Avatar
Andris 66 2019. gada 4. aprīlis

Atbalstu Kramiņa kungu, viņam ir skaidrs priekšstats ko vēlas tauta no valdības , viņš saprot kādā muklājā iebridusi valdība, saprot ka valdība un tauta iet katra savu ceļu, viņš zina kā to labot.

Avatar
Renate Springe 2019. gada 4. aprīlis

.....Ozola kungs,ir ļoti nepieklājīgi uzaicināt ciemos un apd- - - - cienījamu , inteliğentu un Latvijas Tautas izvirzītu prezidenta kandidātu !!!!!!!!

it
Itamars Toledano 2019. gada 5. aprīlis

Ļoti nepieklājigi ir apdirst tik cienījamu un erudītu cilvēku kā Ozols. Kraniņš ar viņu , salīdzinājumā, vien nožēlojama sūdu čupa. Redziet, kudze, ne visi domā kā jūs un ne visi DOMĀS, un ar to jāsamierinās.Ar savu Kraniņu vien ellē nāksit, jo TAI viņš allaž un sen parādā, un būt ar tādu RADOS, ir bīstami, un nemaz nav gudri.

Avatar
Edy Lat 2019. gada 4. aprīlis

Par raidījuma vadītāju Frederiku Ozolu biju labākās domās, bet laikam jau jāpiekrīt tiem viedokļiem, ka bez valdošās sistēmas labvēlības, par raidījumu vadītājiem nekļūst. Pievienojos cien. E.Kramiņa viedoklim 21:20 min., ka raidījumi tiek veidoti ar mērķi, kur tautas intereses tiek noniecinātas vai izsmietas un tās pārstāv viens no raidījuma dalībniekiem pret diviem, sistēmai "vajadzīgā" viedokļa aizstāvjiem. Gadiem uz tādu teātri skatoties, rodas iespaids, ka valdošā mafija tautu par idiotiem tur. Atbalsts E.Kramiņa kandidatūrai visas manas ģimenes vārdā un faktiski no visiem man zināmajiem paziņām. Cerībā, ka pienāks diena, kad visi kas noziegušies pret mūsu valsti un tautu, saņems beidzot sodu pēc nopelniem.

Avatar
Juris Timermanis 2019. gada 5. aprīlis

Mjā... raidījuma vadītājs rullē kā tāds izmeklētājs, reizēm sejas izteiksme tāda ka gribētu sacīt ko piparotāku...