Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 25. augusts
"Aizgāja parunāties ar bankām. Tad nu gan varoņi!" - asa diskusija par valdības atbalstu uzņēmējiem

"Aizgāja parunāties ar bankām. Tad nu gan varoņi!" - asa diskusija par valdības atbalstu uzņēmējiem

Diskutē ekonomists, uzņēmējs Jānis Ošlejs, publicists, politikas apskatnieks Jurģis Liepnieks un Andris Bite, SIA "Karavela" valdes priekšsēdētājs, Pārtikas uzņēmumu federācijas padomes loceklis.
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
ao
Arturs Ozols 2020. gada 26. augusts

Ārzemju banku kapitāla uzdevums ierodoties darboties svešā zeme ir tikai viens , "izspiest pēdējo sulu no vietējiem "lohiem" un iegūto peļņu izvest uz savu mītnes zemi . "Parakņājieties " pa Skandināvu banku Rīgas filiāļu dažādu kredītu likmju sarakstiem . Šobrīd parasti ņem no privātā 25% gadā ! Par to cik ņemts no uzņēmējiem parasti neraksta ,komercnoslēpums ,bet viss liecina ,ka rokas izgriež līdz elkoņiem . Un tā jau ir tā "nelabvēlīgā uzņēmējdarbības vide" . Diemžēl mūsu politiķi kuru izpratne par biznesu kapitālapgrozības sfērā ir tuvu nullei ,to nav spējīgi saprast. .

ao
Arturs Ozols 2020. gada 26. augusts

Aprunāties ar Bankām ! Interesanti ko gan citu var uzsākt ,mēģinot kontaktēt ar mazpazīstamu ,vai pat nepazīstamu biznesmeni no cita uzņēmējdarbības lauka . Runāt un noskaidrot vai tas vispār ir ieinteresēts sadarboties ar tevi ! Katram savs biznes un savas intereses. Un vispār kas tā par māniju , iedomāties un "vāvuļot" par to ,ka kāds te no Skandināvijas ,Vācijas vai Krievijas ir ieinteresēts kaut ko attīstīt Latvijas labā ! Nu ,piemēram , krievu biznes ,attīsta 2 lielākos pēc apgrozījuma biznesus Latvija ,ne jau mūsu ,bet gan savās interesēs. Vai nopērk 2/3 Latvijas piena pārstrādes !!! Un kam pieder tie lielie IT uzņēmumi ? 3/4 ārzemju kapitālam . Lūk tos tad arī apkalpo tās svešās bankas.

Avatar
Mazais Nepareizais 2020. gada 25. augusts

pilnīgi klauni...taisa likumus sev.