Viedoklis: Taisnības cīnītājs Kaimiņš ierāvis asti starp kājām un palicis sistēmiski resns Komentāri (1-3)
gg
Gintars Grudulis 2019. gada 24. septembris

Vismaz cilvēks beidza ar draņķībām nodarboties atšķirībā no Gobzema u.c.

Avatar
Lolita L. 2019. gada 24. septembris

Nav vērts bojāt nervus,savu viņš ir panācis,sēž siltā labi apmaksātā krēslā,ko tādiem vairāk priekš laimes vajag!! Nauda nāk,mēs guļam!!

ki
◘kaspars•◘ ○ivanovs○ 2019. gada 24. septembris

tas bij jau skaidris ka sis resanis merglis meigina izsist siltu vietu saja zveru darza un audzet talak savus taukus ka jau parasti tadi sakuma kliedz pec tam sturiti klusi smird!

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 30. septembris

Neesmu Lapsas piekritējs, bet šoreiz gan Gobzema citātam, gan Lato komentāram pilnīgi piekrītu. No savas puses varu piebilst, ka Kaimiņš pilnīgi nodemonstrēja savu gadsimtos izveidoto sulaiņa gēnu. Mainījās dzīves apstākļi, mainījās arī Kaimiņa uzskati. Ja pārējiem no KPVL, Latvijā valdošā mafija, piedraudēja vai ierosināja krimināllietas, laikam veselas sešas pret vienu partiju, tad Kaimiņu vienkārši nopirka ar to, kā to izskaidroja Lato. Kaimiņš Latvijas mafijai viegli norijams kumoss. Tāpēc, ka dabīgajā atlasē izveidojies bļaurīgs, bet bezmugurkaulinieka radījums. Ne vēlētāji vainīgi. Vainīgs ir Kaimiņš. Bet mafija ir neuzvarama. Kā Krievijā, tāpat arī Latvijā. Jo Latvijā viss kā Krievijā.