Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 27. septembris
Pilnībā pietiktu ar 50 deputātiem Saeimā, pauž Brūvere

Pilnībā pietiktu ar 50 deputātiem Saeimā, pauž Brūvere

Par 5 miljoniem eiro no nodokļu maksātāju naudas pirks partiju godīgumu. Ar viedokli dalās režisore Ilona Brūvere.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2019. gada 27. septembris

Ilona Brūvere mani šokē ar savu nezināšanu. Vajag SAEIMĀ tos 100 deputātus.Ja būtu 50, tad populistu %, ākstu % , gudro %, ne tik gudro % satāvs paliktu līdzīgs. Tagad jau SAEIMĀ par maz GODĪGU un GUDRU deputātu, starp tiem 100. Tādus ieteikumus var rosināt muļki vai Latvijas nedraugi.

dv
Daina Večka 2019. gada 27. septembris

Varbūt kāds var tai dāmītei paskaidrot,kas īsti ir mazākumtautība un ar ko tā atšķiras no mūsu zemi okupējušo kolonistu ordām un kādi ir mūsu pienākumi pret šiem ļaudīm un viņu " etniskajām saknēm".Kurš ir uzlicis latviešiem par pienākumu sargāt šīs saknes,ja viņi paši no tām ir aizbēguši.

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 27. septembris

Aiztaisiet muti šiem politiskajiem murgiem. Sūtiet mājās tos divus liekos, lai viņš tur vārās un lielās visu raidījuma laiku, jo tā it viņu profesija, vārīties, uzspiest savu viedokli, lielītie un plātīties, cik viņiem laba dzīve. Viņi jau nerunā ar tautas muti, viņi runā ar izredzēto muti. Viņi pat nenojauš, kā dzīvo maznodrošināto un trūcīgo cilvēku daļa, viņiem tas neinteresē un šos jautājumus vara apiet jau 30 gadus. Turpiniet dzīvot un šikot tanī aizas pusē, kur nedzīvojam mēs, raušiet mūsu naudu sev un savām kliķēm !!!

av
Andris Vītols 2019. gada 27. septembris

Jūs rakstījāt-'' Viņi pat nenojauš, kā dzīvo maznodrošināto un trūcīgo cilvēku daļa, viņiem tas neinteresē un šos jautājumus vara apiet jau 30 gadus.'' - - Ir izveidojusies jauna ''savējo sistēma'', ''jurist kartelis'', kuri nespēj sajust to ''sāpi''. Viņi zin, bet nejūt !!! Nomainīt ''VARU'' var tikai vēlot ar galvu, vai taisot revolūciju. Vai I.Brūvere ir tā, kura var nedomājot dot padomus par manu valsti- Latviju?