Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2021. gada 16. marts
Otto Ozols: Esošo valdību var raksturot ar trim "N"

Otto Ozols: Esošo valdību var raksturot ar trim "N"

Ar viedokli dalās publicists, rakstnieks Otto Ozols.
Ieteikt 13
Pievienot komentāru
jt
Jānis Tevāns-Treinovskis 2021. gada 17. marts

Super! Nav ko piebilst:)

ak
Aigars Kārkliņš 2021. gada 17. marts

Viņš jau nenosauca visus karteļus....ir vēl ! Konkrēti ko pateica ne tā ?

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 17. marts

Visu! Pilnīgi visu viņš pateica nepareizi. Ozolam, kā sešgadīgam bērnam, vainīga šodienas valdība un Vienotība (neesmu Vienotības vēlētājs). Valsts novesta līdz kliņķim visus šos 30 gadus. Mērķtiecīgi! Nevis pēdējos divos gados. Šī ministrija, izlaupītajā kolchoza šķūnī, komandē tikai pēdējos 2,5 gadus. Bet Ozolam, kā cietuma bratvai. Pie visa vainīgs ir apsargs. Jo vienīgo viņu redz. Citi ir tālāk. Ozols ir pietiekoši gados. Tad kāpēc viņš tā nebrēca kad Latviju iztīrīja Godmaņa Šķēles, Kalvīša ZZS laikā. Tad viņš klusēja. Man pat liekās, ka šai izrādē Ozolam vērojamas šizofrēnijas pazīmes. Vai arī alkst atgriezt oligarhus pie varas, kad visiem bija jāklusē. Nevis kā pie šīs valdības, kad visi var demokrātiski izteikties, ieskaitot pašu Ozolu.

av
Andris Vītols 2021. gada 19. marts

Raidījuma viesi runāja kā opozīcijas politiķi, tāpēc viņu teikto nevar vērtēt kā ''skatu no malas''. Īpaši mani pārsteidza populisma jaunā zvaigzne Otto Ozols. Gadiem sekoja politikai, bet nu atklājis to ''ļaunuma sakni'' - Vienotību. Visas partijas agrāk bija stipri atkarīgas no sponsoriem, tad kāpēc izcelt vienu, tieši to, kura balsoja par partiju neatkarību no sponsoriem (par partiju finansēšanu no budžeta). Vienlaicīgi Ozols pat nepiemin Saskaņu, ZZS, ''Tautas'' partiju, kuras pārstāve V.Muižniece pat notiesāta par dokumentu viltošanu (tā viņas rīcība neļāva partijas atbrīvot no ''oligarhu'' ... kontroles).

Avatar
Janis Zvilna 2021. gada 17. marts

Otto Ozols vienmēr ir izcēlies ar stulbiem valsts varas noliedzošiem komentāriem ,nesaprotu kā var dzīvot valstī un visu laiku visu noliegt un nomelnot ,vai tiešām nav kas viņu sauktu pie atbildības par neslavas celšanu , kā uz to skatās musu drošības dienesti ?