15.03.2021 Kārtības rullis 1. daļa Komentāri (1-1)
av
Andris Vītols 2021. gada 16. marts

Runas ir, bet rīcības vēl nav, lai K.Kariņu nomainītu. Patreiz daudzi, kam nav slinkums ķengā valdību un K.Kariņu jo īpaši, ko var saprast, jo ''plakanajā zemē'' kovid krīze. Nav normāli, ja valdībā esošās partijas uzvedas kā opozīcija. Ja nepatīk strādāt pozīcijā, tad var iziet no valdības koalīcijas....un tad saukt... slikti... slikti. ... Vienotībai un K.Kariņam ar nepilnajiem 10% balsu Saeimā nav jau iespējams KOMANDĒT koalīciju. Vienotībai un K.Kariņam būtu izdevīgāk NEKAVĒJOŠI atkāpties (vai vismaz rīt ''atlaist'' Ģirģenu... ). Tie ''GLĀBĒJI'' TAD NĀKS, kad Covid-19 AIZGĀJIS JAU BŪS....

av
Andris Vītols 2021. gada 16. marts

Raidījuma viesi runāja kā opozīcijas politiķi, tāpēc viņu teikto nevar vērtēt kā ''skatu no malas''. Īpaši mani pārsteidza populisma jaunā zvaigzne Otto Ozols. Gadiem sekoja politikai, bet nu atklājis to ''ļaunuma sakni'' - Vienotību. Visas partijas agrāk bija stipri atkarīgas no sponsoriem, tad kāpēc izcelt vienu, tieši to, kura balsoja par partiju neatkarību no sponsoriem (par partiju finansēšanu no budžeta). Vienlaicīgi Ozols pat nepiemin Saskaņu, ZZS, ''Tautas'' partiju, kuras pārstāve V.Muižniece pat notiesāta par dokumentu viltošanu (tā viņas rīcība neļāva partijas atbrīvot no ''oligarhu'' ... kontroles).

av
Andris Vītols 2021. gada 16. marts

Tāpat pārmetumi bija K.Kariņam par valdības ministru ''kvalitāti''. Piekrītu D.Titavam, ka tāda SAEIMA, tāda līmeņa partijas NEKO LABĀKU NESPĒJA PIEDĀVĀT (tāpēc jau tās ''lielākās'' partijas nekādu valdību nespēja izveidot). Ja paši neko nespēj, tad pirmsvēlēšanu laikā sabotē citu koalīcijas partiju darbu. Ja paši gāzīs valdību, tad nākošajā būs jāņem ZZS vai Saskaņa. Tāpēc viņi domā !!!

av
Andris Vītols 2021. gada 16. marts

Par to ''Informatīvo avīzi'', kura stāstītu par .... vakcināciju, kura aicinātu iet un vakcinēties. ... Te gudrīši neredzēja jēgu tādai avīzei, vai DRĪZĀK TIKAI KĀRTĒJO REIZI VĒLĒJĀS NOĶENGĀT VALDĪBU.... ... Ja tādas REKLĀMAS AVĪZES pilsoņiem nesniedz informāciju, tad kāpēc JŪS PAŠI POLITIĶI TĀDAS AVĪZES LIEKAT VĒLĒTĀJU PASTA KASTĒS ??? ... Jūs ''laižat muļķi'', vai tādi esat, ja biedējat ar ... tām cilvēku nāvēm, bet esat pret cilvēku informēšanu par vakcinācijas nepieciešamību.... Latgalē tikai 6000 pieteikušies vakcinēties . LTV tur maz skatās, tāpat seniori tur ''aifonā'' nemeklē PAREIZO informāciju... Vai Jums saprotams tas nav ???