Lembergs: Tas būtu loģiski, ja mani apcietinātu tiesas zālē Komentāri (1-10)
Avatar
Arvids Lapiks 15. februāris

Nav jau mērķis apcietināt. caur procesu mācamies izprast valsts vērtības. Mācamies liet tiesību normas. Mēģinām izprast iemeslus , kāpēc tas notika.? Neesmu Lemberga fans. bet nav smuki linčot arī, tiesiskā valstī. Slikts precedents.

Avatar
Juris Orinskis 16. februāris

Smuki ir lieciniekus bendēt nost bariem, vai ne?

zc
Žanis Ciršs 16. februāris

Arvids Lapiks: "Nav jau mērķis apcietināt." Ir tāds mērķis - tuvojās kandidātu reģistrācija pašvaldību velēšanām. Cik reiz jau tā bija - kā velēšanas - tā Lembegs apcietinājumā. Es arī pagaidām neesmu baigais Lemberga fans.... bet pamazam kļūstu par tādu.... Atšķirība no valdošo demagogu Lembergam piemīt loģiska, saimnieciska domāšana un runa bez liekās demagoģijas. Valdoša kompānija baidās - jā pie varas būtu Lembergs - lielākā daļa no viņiem būtu bez darba un varas un valstī būtu vairāk kārtības.

Avatar
Juris Orinskis 16. februāris

Visa tā "kārtība", par kuru mēs šodien šausmināmies valstī, ir tieši no "saimnieciskā domātāja" galvas nākusi pēdējo 30 gadu laikā. Pašlaik mērķis droši vien ir izolēt no sabiedrības un no iespējām turpināt noziedzīgās darbības bīstamu noziedznieku. Pasargāt turpmāk gan viņa padotos, gan lieciniekus, kuri vēl ir dzīvi.

gg
gints gints 16. februāris

Vakar Lembergs pateica vienu Zelta patiesību.Lai apskatās kāda ir Rīga un kāda ir Ventspils.(punkts) Pēc šī visa ļerkstēšana ir vnk lieka,jau iepriekš visiem raudātājiem par Ušakova un Amerika nedarbiem atgādināšu,tie pie varas ir bijuši 10 gadus un Es noteikti neteiktu,ka Rīga tamdēļ būtu palikusi sliktāka,lai kā te kāds necenstos iestāstīt.Ušaka nav jau 1,5 gadus,bet Rīgā tieši tagd paliek aiz vien trakāk,sniegu tie jefiņi nevar izvest jau pusotru nedēļu.

Avatar
Aigars Švēde 16. februāris

Pašlaik iet runa par saimnieciskiem un nesaimnieciskiem bandītiem.

zv
Zinta Vīgule 16. februāris

Manuprāt, šī ilgā tiesas prāva uzskatāma par esošās varas izrēķināšanos ar neērtu oponentu. Lembergs bieži vien atļaujas pateikt to, ko domā, un rīkoties pēc saviem ieskatiem. Viņam piemīt loģiska un saimnieciska domāšana, kas bieži vien ir pretrunā ar "augstākstāvošu instanču" norādījumiem. Viņš jau ir daudz cietis garajā tiesāšanas procesā, un vēl iesēdināt viņu uz ilgiem gadiem cietumā , būtu ļoti necilvēcīgi

Avatar
Aigars Švēde 16. februāris

Lembergs protams, ka ir labaks ,,pacans" par Bordānu un citiem ,,barigām".

zc
Žanis Ciršs 16. februāris

Juris Orinskis: " izolēt no sabiedrības un no iespējām turpināt noziedzīgās darbības bīstamu noziedznieku." Tas ir pierādīts??? Cik krimināllietas sabruka tiesās??? 10, 12? Ja Lembergs ir noziedznieks - to jāpierāda tiesā. Uz doto momentu valsts rīkojās pēc stulba un ļoti 'demokrātiska" ES principa - dāma uzbļauj "highly likely" un visi pārējie auni atbild "Yes, yes, odobrjams". Tādā garā es arī tad varu uzbļaut ka Juris Orinskis ir noziedznieks, vajag tikai atrast tos "odobrjams" bļāvējus. Un gatavs - uz cietumu. Tāda tad ir tā demokrātija???

gg
gints gints 16. februāris

ODOBRJAMS.

Avatar
Juris Orinskis 16. februāris

Krimināllietas sabruka pateicoties centīgām bizītēm, kuras kursēja starp Lemberga advokātiem un Saeimas likumdošanas komisiju gadiem! Un pateicoties daudzu liecinieku pēkšņai bojāejai, maigi sakot. Šobrīd valsts rīkojas tiesiski un noteikti. Pirmo reizi pēdējo trīsdesmit gadu laikā.

Avatar
tchi bori 16. februāris

... bet ievietot kopējā cietumas kamerā - vēl loģiskāk !

Avatar
Aigars Švēde 16. februāris

Kopējā jau Aivaru iecels par ,,smotrjašiju", tur jau viņu neliks.

zc
Žanis Ciršs 16. februāris

Juris Orinskis:"Šobrīd valsts rīkojas tiesiski un noteikti. Pirmo reizi pēdējo trīsdesmit gadu laikā." Baigais sasniegums pa 30 gadiem.....

Avatar
Aigars Švēde 16. februāris

Visam tiesiskumam nepagāja ne 12 gadu. Izcils sasniegums Latvijas tiesu sistēmā. Tāda pati cūku kūts ir spriedumu izpildīšanas sistēmā.

Avatar
Artūrs Berzins 17. februāris

Tas ir pareizi teikts,sēdējis 5 vietās lai nopelnītu tādu pensiju tur jāstrādā 80 .st diennaktī,bet runa ir par valsts izzagšanu lielos apmēros,tam es ticu , ka viņš ir saimniecisks būdams amatā novāca sev nevēlamos cilvēkus arī liecinieki ir mistiski pazuduši it kā nejaušas nāves,bet šie apgriezieni ir bijuši pārāk redzami, lai tomēr atkal un atkal tiesātos 240 tiesas vai neliekas aizdomīgi,ka tomēr tā vaina ir sen pierādīta

zc
Žanis Ciršs 17. februāris

Es tagad gribu saprast - sanāk ka Ventspilī dzīvo vai nu ļoti daudz idiotu vai Lemberga noziegumu līdzdalībnieku.... No 1994.gada viņš ir Ventspils mērs....

zc
Žanis Ciršs 17. februāris

Artūrs Berzins:" runa ir par valsts izzagšanu lielos apmēros" Astra Zeneca vakcīnas iepirkšana pēc tādas neizskatās??? 60% efektivitāte pret esošo vīrusu un 10-15% pret Āfrikas paveidu..... Ak jā.... aizmirsu.... valdošos neapsūdz.... un Āfrika ir tālu...

Avatar
Juris Orinskis 18. februāris

Ļoti iespējams, ka viens no līdzdalībniekiem arī esi, ka tā cepies. Par neslavas celšanu un valdības apmelošanu ir arī konkrēti likumu panti paredzēti.