Diskusijas RigaTV24 Uz līnijas 2021. gada 15. februāris
Lembergs: Tas būtu loģiski, ja mani apcietinātu tiesas zālē

Lembergs: Tas būtu loģiski, ja mani apcietinātu tiesas zālē

22. februārī paziņos spriedumu Aivara Lemberga krimināllietā. Komentāru sniedz Aivars Lembergs, no pienākumu pildīšanas atstādinātais Ventspils mērs.
Ieteikt 26
Pievienot komentāru
zv
Zinta Vīgule 2021. gada 16. februāris

Manuprāt, šī ilgā tiesas prāva uzskatāma par esošās varas izrēķināšanos ar neērtu oponentu. Lembergs bieži vien atļaujas pateikt to, ko domā, un rīkoties pēc saviem ieskatiem. Viņam piemīt loģiska un saimnieciska domāšana, kas bieži vien ir pretrunā ar "augstākstāvošu instanču" norādījumiem. Viņš jau ir daudz cietis garajā tiesāšanas procesā, un vēl iesēdināt viņu uz ilgiem gadiem cietumā , būtu ļoti necilvēcīgi

Avatar
Aigars Švēde 2021. gada 16. februāris

Lembergs protams, ka ir labaks ,,pacans" par Bordānu un citiem ,,barigām".

zc
Žanis Ciršs 2021. gada 16. februāris

Arvids Lapiks: "Nav jau mērķis apcietināt." Ir tāds mērķis - tuvojās kandidātu reģistrācija pašvaldību velēšanām. Cik reiz jau tā bija - kā velēšanas - tā Lembegs apcietinājumā. Es arī pagaidām neesmu baigais Lemberga fans.... bet pamazam kļūstu par tādu.... Atšķirība no valdošo demagogu Lembergam piemīt loģiska, saimnieciska domāšana un runa bez liekās demagoģijas. Valdoša kompānija baidās - jā pie varas būtu Lembergs - lielākā daļa no viņiem būtu bez darba un varas un valstī būtu vairāk kārtības.

zc
Žanis Ciršs 2021. gada 16. februāris

Juris Orinskis: " izolēt no sabiedrības un no iespējām turpināt noziedzīgās darbības bīstamu noziedznieku." Tas ir pierādīts??? Cik krimināllietas sabruka tiesās??? 10, 12? Ja Lembergs ir noziedznieks - to jāpierāda tiesā. Uz doto momentu valsts rīkojās pēc stulba un ļoti 'demokrātiska" ES principa - dāma uzbļauj "highly likely" un visi pārējie auni atbild "Yes, yes, odobrjams". Tādā garā es arī tad varu uzbļaut ka Juris Orinskis ir noziedznieks, vajag tikai atrast tos "odobrjams" bļāvējus. Un gatavs - uz cietumu. Tāda tad ir tā demokrātija???

gg
gints gints 2021. gada 16. februāris

ODOBRJAMS.

Avatar
Juris Orinskis 2021. gada 16. februāris

Krimināllietas sabruka pateicoties centīgām bizītēm, kuras kursēja starp Lemberga advokātiem un Saeimas likumdošanas komisiju gadiem! Un pateicoties daudzu liecinieku pēkšņai bojāejai, maigi sakot. Šobrīd valsts rīkojas tiesiski un noteikti. Pirmo reizi pēdējo trīsdesmit gadu laikā.