Koronavīruss nav agresīvs un lipīgums nav ļoti liels, norāda Rozentāle

Koronavīruss nav agresīvs un lipīgums nav ļoti liels, norāda Rozentāle

Komentē Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.
Ieteikt 25
Pievienot komentāru
Avatar
Pēteris Lejiņš 2020. gada 7. aprīlis

Matemātikiem - panikas cēlājiem ! Katru gadu, pasailē no gripas un ar to saistītam slimībā pasaulē mirst vidēji 650 000 cilvēku. Šogad cik ? Pagājušo gadu, ar gripas saslimšanām, Latvijā pie ārstiem griezās 108 255 cilvēki neskaitot tos, kas pārslimoja mājās. 52 no tiem mira. Šie dati ir uz 2019 gada 27 februāri. Oficiālie dati !!! .........Es iedomājos cik lielā mērā šie matemātiķi celtu histēriju un bailēs kliegtu, ja paziņotu, ka šogad ar gripu ir saslimuši 8 tūkstoši un 10 cilvēku jau nomiruši ?! Tak ielieciet savas matemātiskās smadzenes vietā, nevis turiet vienā vietā. Paši zināt kādā. Un domājiet, kas šo panikas pandēmiju ir izlaidis pasaulē ?!!!

Avatar
Ervīns Rudzītis 2020. gada 8. aprīlis

Nezinu,kur rāvi tādu statistiku!?Kaut kā nav dzirdēts,ka attīst.valstīs katru gadu nomirtu daudzi tūkstoši cilvēku no gripas..!Un atšķirībā no gripas,šī pandēmija notiek vienlaicīgi pasaulē,ieslēdz arī drusku savas smadzenes..daudzi tūkstošu ārsti saslimst,jauni cilvēki arī mirst..

Avatar
Pēteris Lejiņš 2020. gada 11. aprīlis

Uzliec Googlē un atradīsi to informāciju mūsu pašu atbildīgo iestāžu statistikā. Bet, lasot arī citus Tavus komentus saprotu, ka tiešām, šī panikas un histērijas pandēmija ir loti lipīga un ļoti agresīva. Tavas smadzenes vairs nav Tavas smadzenes. Tu esi konkrēti šīs panikas pandēmijas izteikts upuris. Man Tevis žēl.

Avatar
Kristīne Grosvalde 2020. gada 16. aprīlis

Pēteri, tāda maza nianse, ka pagaišajā gripas sezonā Latvijā ar gripas diagnozi ir miruši nevis 52, bet gan 86 cilvēki (SPKC dati). Šogad gripa ir daudz saudzīgāka. Bet izskatās, ka koronaviruss kompensē šīs sezonas gripas mierīgo norisi.

Avatar
Anita Grīnberga 2020. gada 7. aprīlis

Visu cieņu dr. Rozentālei! Saprātīgums uzvarēs- tā ceru!

Avatar
Ervīns Rudzītis 2020. gada 8. aprīlis

Kādu vēl cieņu-kā augsta līmeņa ārstei viņai būtu jāatbild par saviem vārdiem!Tv prognozēja,ka aprīlī,kad iestāsies silts laiks,viss beigšoties!!Kas tagad ir,labi ja līdz Jāņiem vēl viss beigsies..!

ps
Peteris Smukss 2020. gada 10. aprīlis

latvijā nav neviens nomiris no bet ar ir starpība un ja kas tad aprūpes centrā bolderājā un zilajākrustā bija jābūt jau čau..