Elita Veidemane: Bērnu izvarošana! Kādi vēl pieradījumi ir vajadzīgi, ka tas ir genocīds?

Elita Veidemane: Bērnu izvarošana! Kādi vēl pieradījumi ir vajadzīgi, ka tas ir genocīds?

Viedokli izsaka Elita Veidemane, žurnāliste.
Ieteikt 9
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 19. aprīlis

Ja uzvarēs krievi, mēs dzīvosim krievu pasaulē un smagi samaksāsim (visi) par skriešanu pakaļ amerikāņiem. Man nav mīļi ne amerikāņi ne krievi. Un arī vairs ne latvieši, jo viņus vairs neinteresē Latvija, bet pēc iespējas ātrāk viņi vēlas kļūt par amerikāņiem. “Progresīviem liberālistiem un demokrātiem”.

Avatar
Jānis Spīčs 18. aprīlis

Ja amerikāņi būtu atsaukušies pirms karš bija sācies, tad šī kara nebūtu. Taču šis karš ir izdevīgs amerikāņiem. Šis karš ir vajadzīgs tikai ASV un NATO.

av
Andris Vītols 19. aprīlis

Ivan Spič, ja "vainīgi" amerikāņi, tad kāpēc jāslepkavo brāļu tauta, jāizvaro sievietes Ukrainā ? ... Kārtējā putinista demagoģija. ... Aizstāvot slepkavas, jūs kļūstat līdzatbildīgs. ... Vieni slepkavoja ebrejus..., otri slepkavo ukraiņus... Ivans Spičs atbalsta varmākas. ...

Avatar
Jānis Spīčs 19. aprīlis

Un tu, bermontieti un šeit glavļit Andri Vītol! No kurienes tu ņem informāciju? Vai no tās "progresīvās cilvēces daļas", kuri nesdami demokrātiju un liberālismu apspiestajām tautām, iebombardēja Tuvos Austrumus sākot no Lībijas līdz pat Afganistānai akmens laikmetā? To pašu organizēja arī Krievijai.

Avatar
Jānis Spīčs 19. aprīlis

Andra Vītola kungs! Tu stingri stāvi amerikāņu pozīcijās un no tā tu neatkāpsies. Un visus, ieskaitot mani, kuri nestāv stingrās amerikāņu pozīcijās, jūs automātiski ieskaitāt Putina zābaku laizītāju pulkā. Un ar to tu nomirsi. Demokrātija un liberālisms ir amerikāņu hibrīdkara paņēmiens, lai attaisnotu savu vēlmi sagrābt varu pasaulē. Taču es neesmu nostājies nevienā pusē. Es vienkārši gribu izprast, kas notiek pasaulē un kāpēc mums būs priekšlaicīgi jānomirst. Atomieroči. Labi saprotot, ja uzvarēs amerikāņi, tad viņi sagrābs varu visā pasaulē un mēs dzīvosim nežēlīgā postkapitālisma sistēmā, kurā cilvēkam nebūs nekādas vērtības. Jo vairāk un ātrāk nomirs, jo labāk.

dm
Dzintars Miķelsons 15. aprīlis

Jāni Bezjāni, Tu laikam esi asinskāra būtne kas netic ziņām no visas pasaules. Tātad melo visa pasaule, bet ne krievs. Vai ne tā ivan.

Avatar
Jānis Spīčs 18. aprīlis

Šodien, kad ar informāciju var manipulēt miljonos veidu, ir jābūt īpaši uzmanīgam atstāstot "patiesos faktus". Diezin vai normāls cilvēks spēj noticēt tavā pasaulē un mūsu Latvijā dominējošo liberāli demokrātisko informāciju, ka krievi staigā ar pilošiem asiņainiem nažiem zobos, bet ukraiņi viņiem ar baložiem rokās stājas pretī. Tad kāpēc tad Ukraina ir piegāzta pilna ar ASV un NATO valstu ieročiem? Briti vien esot atdevuši pusi savu Jevelīnu. Viņu rūpniecībai būšot vajadzīgi 5 gadi, lai atjaunotu krājumus. Kāpēc ne amerikāņi, ne Baidens neatsaucās ne mirkli uz Krievijas aicinājumu nodrošināt drošību vēl pirms kara? Vai tā ir virzība pēc miera? Vai tomēr šis karš starp Krieviju un Ukrainu ASV un NATO ir vajadzīgs kā maize?