Vītoliņš: Antivakseru vidū ir ļoti daudz slaistu, kuri izmanto iespēju sēdēt uz pabalstiem Komentāri (1-10)
il
Ilmars Lorencs 20. oktobris

Interesanti kāds sakars te ir ar antivakseriem ?Interesanti cik tam resnajam kroplim samaksāja par šitiem tekstiņiem ? Var jau redzēt ka nekad fiziski neko nav darījis.

Avatar
Jurijs Baklanovs 20. oktobris

programmas vadītājs arī ne labāks par šito .... vot kā viņi visi jūtisies ja gadījumā pēc gadiem švakcinācija pārversisies par katastrofu cilvēkiem ?

sb
simons bagers 20. oktobris

Nu,cuuka!

Avatar
Pēteris Igars 21. oktobris

Antivakseriem asti piežmiedza. Sākas bļaušana

vv
varija varija 22. oktobris

Pēteris ir "nozombēts" Tu jau arī pats neesi dzimis ar vakcinu plecā tā teikt?

Avatar
Imants Lībeks 21. oktobris

Lielākie slaisti un liekēži ir šie nobarotie rukši, jautājums, no kā viņi tā nobarojušies - no mūsu nopelnītās naudas !!!

eb
Edvins Brazonis 21. oktobris

Antivaxeriem taisnība koz acīs.

vv
varija varija 22. oktobris

Vēlviens "nozombētais"

Avatar
Drosma Žodziņa 22. oktobris

laika beigas nav tālu...ieskrējiens uz čipošanu

Avatar
Ilze Donova 22. oktobris

Šobrīd ir vērojams valdošo farss - par katru cenu potēt, potēt, potēt. Kas pieņēmuši citādu lēmumu, ne tādu, kas liek dejot un dziedāt pēc valdošo naudas atmazgātāju stabules, atlaist no darba, nepieņemt slimnīcās, atteikt ārstēšanu, vispar iznīcināt! Arī mūsu lēmums ir lēmums, varbūt daudz smagāks, kā to ļaužu, kas potējās, jo zinām tos draudus, kas izskan no valdošo puses.

Avatar
Ilze Donova 22. oktobris

Attopieties! Vai tad mūsu lēmums nepotēties, nav lēmums? Vai tad demokrātija nav arī mazākuma tiesību ievērošana? Lasiet vairāk, izglītojieties. Palasiet, ka Francijas parlaments 13. oktobrī neatbalstīja likumprojektu par obligāto vakcinēšanos, par ko LV plašsaziņas līdzekļi vispār klusē. www.publicsenat.fr/a..obligation-vaccinale Ko mūsu valdība? Vēl visus grib paspēt iedzīt vakcinācijas busiņos kā tādus lopus uz nokaušanu. Bez izmeklēšanas, bez atbilstošiem apstākļiem. Gavenais nopotēt. Lūdzu domājiet ar galvu un nepadodieties propogandai!

df
Dina Freimane 22. oktobris

Kārtējā antivakseru izplatītā dezinformācija. Kāpēc Ilze Donava nepasaka visu patiesību, bet pasniedz informāciju maldinoši un izrautu no konteksta? Franči neapstiprināja obligāto vakcināciju VISIEM BĒRNIEM, kuri dzimuši pēc 2018. gada (t.i., sākot no 3 gadu vecuma). Tikko runāju ar franču kolēģi, un viņa apstiprināja, ka covid vakcīna FR ir obligāta visiem, kuri vecāki par 12 gadiem. Uzskatāms paraugs tam, kā antivakseri izplata dezinformācijau, bet latvju ļautiņi ir par slinku, lai pārbaudītu informācijas autentiskumu.

df
Dina Freimane 22. oktobris

https://trialsitenews.com/france-rejects-forced-vaccine-mandates-on-children-senate-rejects-proposed-law-on-compulsory-covid-19-vaccination/

vv
varija varija 22. oktobris

Tā nav dezinformācija. Kas tad tagad izplata dezijnformāciju par to ka francija ir vakcinacija obligata darbavietas?

vv
varija varija 22. oktobris

Kā var tik stulbi runāt.... Pianista Un Karina "nozombetais" "radinieks".

dv
Diāna Vēvere 22. oktobris

Nu, ja piebarojušies silei, mani aicina vakcinēties- es izmantošu iespēju atteikties no bada streika ( kuru neviens mēdijs neatspoguļos) pret BUDŽETA naudas IZŠĶĒRDĒŠANU, pievienošos ANTi vakcinēšanai pret Covid. Iznākums manā gadījumā ir aptuveni vienāds. Valstij būs ieguvums (soc. budžets) varbūt...