ST priekšsēdētāja komentē, kas ir piespiedu un kas - obligāta vakcinācija

ST priekšsēdētāja komentē, kas ir piespiedu un kas - obligāta vakcinācija

Komentāru sniedz Sanita Osipova, Satversmes tiesas priekšsēdētāja.
Ieteikt 10
Pievienot komentāru
Avatar
Ilze Donova 11. janvāris

Diemžēl Osipova, man pat vairs neceļas roka viņu nosaukt par kundzi. Tātad, biedrene Osipova nav ieskatījusies latviešu valodas vārdnīcā Tēzaurs, kur termini "obligāts" un "piespiedu" ir ar vienādu nozīmi — Tāds, kas tiek veikts, organizēts pēc pavēles, rīkojuma, tiesas sprieduma, pakļaujot (kādu) noteiktas darbības, rīcības obligātai izpildei, tāds, ko nevar brīvi izvēlēties, ko saista noteikums, tradīcija, norādījums, rīkojums. Kā lai citādi nosauc rīkojumu Nr. 720, ja ne par piespiedu un obligātu? Skumji, ka ļaudis, kas tik ļoti pakļāvušies varas un naudas spiedienam, ir zaudējuši veselo saprātu.

mr
Marita Romane 11. janvāris

nev obligāti jāiet uz darbu, var neiet, nav obligāti jāiet mācīties var neiet , var arī neiet ārstēties nav obligāti . cik skaisti var visu formulēt , nav obligāti jāēd, var neēst, neviens taču nespiež. nolēdētie kliķes demogogi. bet kā ir ar nodokļu maksāšanu jūsu stulbajām, resnajām pakaļām , jāmaksā, bet nav obligāti ? tur gan viss jums ir obligāti un daudz - visu izvilks no nabagu kabatām. ielīduši visiem kabatās un vēl noteiks, iedurt "šļuru" un cik daudz, ierēdņi lems? privatizējuši ne tikai vergu naudu, darba augļus, bet pat jau ķermeņus ,atņēmuši pilnīgi visu jums...

Avatar
Sandris Kalniņš 12. janvāris

Es joprojām nesaprotu, kā nevakcinētie apdraud vakcinētos. Kāda atšķirība, ja vakcinēto nāvējoši aplipina vakcinēts, vai nevakcinēts?