Šics: Jābeidz slēpšana. Mums jāzina, vai ejam pie ārsta, kurš nav potēts pret Covid-19 Komentāri (1-4)
em
Evija Mauševica 2021. gada 12. marts

Ir jābeidz šī totalitārā vēlme dalīt cilvēkus pareizajos un nepareizajos. Vīrusa transmisijas pētījumi vēl joprojām tiek veikti un precīzu datu par to nav, ka vakcinēts cilvēks nepārnēsā vīrusu un nevar citus aplipināt. Es pat teiktu, ka šādi aicinājumi ir bīstami, jo tie rada viltus drošību vakcinētajos. Pie tam vēl neviens nezina cik ilgi šī vakcīna darbosies un kurā brīdī antivielas pazudīs.

Avatar
Zanda Zariņa 2021. gada 12. marts

Varbūt varam iezīmēt nepotētos ar dzeltenu zvaigzni, vai sadzīt visus kādā rezervātā? Vai vēsture vēl nav izmācījusi? Ejam pa apli vien. Katram ir brīvā griba, kā darīt. Ir iespējas ar āstu pārrunāt veselības stāvokli attālināti(arī pa telefonu). Un bērnu uz dārziņu var nevest. Tagad taču ir iepējas. Bet varbūt jāsāk ar to, ka pensionāriem vajadzētu palikt mājās, nevis vizināties pārpildītā transportā pēc katra kartupeļa.

Avatar
Ilze Deine 2021. gada 13. marts

Ja dodos pie daktera, tad gribas zināt vai līdzi nav jāpaņem medicīniskā maska līdz 98 procenti aizsardzības neatvērtā orģināliepakojumā, tāpat cimdi daktera lietošanai un dezinfekcijas līdzeklis un arī gaisa dezinfekcijas ierīce čemodānā. Varbūt būtu lielāka garantija, ka vīrusi vairotos un izplatītos mazāk. Kāpēc uz ārsta prakses durvīm nevar stāvēt sertifikāta plāksnīte ar informāciju, kad un kur un kuru vakcīnu saņēmis?

Avatar
Māris Dinbirs 2021. gada 15. marts

Kādreiz nevarēju saprast, kā tas nākas, ka gan nacisti, gan komunisti varēja veikt savus noziegumus, jo šķita, ka cilvēki, kas nav gatavi pakļauties, taču ir vairākumā?! Bet, redzot un dzirdot, ka nevakcinētos grasās jau iezīmēt mūsdienu Latvijā, ilūzijas par cilvēku veselo saprātu ir zudušas.