Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2020. gada 28. decembris
28.12.2020 Preses klubs 3. daļa

28.12.2020 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Reinis Znotiņš, Elita Patmalniece un Māris Rēvalds
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 29. decembris

Tās Padomju laikos būvētās skolas Ha ha ha... un kuras ir jūsu laikos tās labās uzbūvētās skolas? Vai Pirms pagājušās krīzes NĪ burbuļa Pierīgas pļavās un purvos saceltās mājeles, kuras vismaz pusi šodien neviens neapdzīvo? Tracina tie jaunie cilvēki, kuri autoritatīvi stāsta par Padomju laikiem. Ja jūs tos varētu pārsist!

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 29. decembris

Skolas cēla tikai šodien nicinātais Ulmanis un nelaimīgajos Padomju laikos. Šodien Tēvzemes uzziedu laikos šīs drūmās skolas tiek slēgtas un pārvērstas par gaišiem pansionātiem. Ja paskaitītu, cik skolas slēgtas pa šiem 30 gadiem, kādas 800 pa visu Latviju sanāktu.

du
Dainis Uļjanovs 2020. gada 28. decembris

Saprātīgais padomdevējs ne bez palīdzības iekāpis gudrīša tupelēs. Viens gudrītis Ekonomikas ministrijā jau sastādījis pārgudrus sarakstus tirdzniecībai. Jautājums janekļiem- komjauniešiem ( laiki mainās, cilvēki- ne)- cik lielu baudu jums sagādā sēdēšana augstos plauktos un varas apziņa, ja neprotat pieņemt adekvātus lēmumus? Tais Psrs laikos komjaunieši bija mazliet adekvātāki.

av
Andris Vītols 2020. gada 28. decembris

Problēma ir tajā, ka ''jaunajos laikos'' ir izveidojusies tāda kā ''JAUNĀ NOMENKLATŪRA'' vai SAVĒJO sistēma, kura kā Jūsu piesauktie komjaunieši savējos piesedz, nevis cešās pēc labākā risinājuma...., jo bieži viņiem izdevīgi padarīt savus PRIEKŠNIEKUS=POLITIĶUS par ... glupajiem, sliktajiem... Tauta jau par daudz savēlēja tādus, kuri paši ... nevar.. vadīt procesus..., rakstīt likumus....Tādus savēlēja, kurus ''jaunā nomenklatūra'' bīda un rausta, ja tik grib..., kā grib...ko ministram ''pamet'' - to ministrs paraksta....

av
Andris Vītols 2020. gada 29. decembris

Man ir pieredze ar Maksātnespējas administrāciju un tās ''uzraugu''- Tieslietu ministriju saistībā ar darbinieku tiesību pārkāpumiem maksātnespējas lietā.... Direktori..., ministri... jau tās lietas pat nelasa.... Tieslietu ministrija pat KASĀCIJAS SŪDZĪBU iesniedza, lai neizmaksātu atlaišanas pabalstu 2010. gada minimālās algas apmērā. Tie neģēļi viens otru aizstāv, lai nebūtu precedenta, kad ''cilvēks parastais'' tiesā pierāda, ka 2x2=4.... Par šo lietu jau rakstīju..., neģēļus saucu vārdos, bet viņi mani tiesā joprojām nesūdz.... Pionieris.... Andris Vītols.