Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2021. gada 4. februāris
04.02.2021 Preses klubs 3. daļa

04.02.2021 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Lato Lapsa, Ieva Brante un Jānis Ošlejs
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Eriks Evra 2021. gada 5. februāris

NA pārstāve, juriste, domes deputāte, runā, kā tirgus darbiniece ...vai tiešām bez vārdiņa "fa..." nevar izteikt savu domu!??? Un visjautrākais, kad cilvēks, kurš valdību pārstāvošajā partijā ieņem, ne to zemāko vietiņu, vairākkārtīgi par valdību saka "viņi" . Kundzīt - Jūs taču esat "viņi"!

av
Andris Vītols 2021. gada 7. februāris

I.Brante runā, kā populiste pirms vēlēšanām. Runā muļķības, jo pati NEZIN ka NEZIN.... Vēl vairāk mani šokēja šitās juristes (valdošās partijas deputātes) teiktais, ka atradīšot frizieri... nagu ''apkopēju'', ja arī šo pakalpojumu sniegšanu pašas partija aizliegusi ...(būtībā I.B. iesaka pārkāpt likumu !). ... Šai ''dāmītei'' cilvēku veselība un dzīvība nav svarīga !!! ... Šai ''dāmītei'' nagu, matu griešana svarīgāka !!! ... Vesels cilvēks var nagus, matus pats apgriest....,ja arī dzīvo viens. ... Dažādu nozaru darbinieki protestē, ja nesaņem viņuprāt atbilstošu atbalstu. Šī ''dāmīte'' ir VALDOŠĀS PARTIJAS deputāte, bet te tēlo opozicionāri. Ļoti pretīgi šo ļauno ''politiķi'' klausīties !!!

av
Andris Vītols 2021. gada 7. februāris

L.Lapsa kā parasti kritisks pret VALDĪBU, bet man nepatika viņa teiktais, ka E.Levitam laikam mati neaug... Tas tāds neslēpts norādījums, ka E.Levits pārkāpj likumā noteiktos ierobežojumus... apmeklē frizieri.... .. E.Levita sieva ir profesionāla mediķe... ir operējusi... tāpēc spēj apgriezt arī matus, ja vajag.... Ja tā I.Brante nespēj sev nagus apgriezt, tad ko viņa derīgu paveiks Rīgas domē? ... I.Brante teica -''Esam sevi iznīcinājuši ar šiem nepamatotajiem lēmumiem''-. ... Šie LĒMUMI, ...šie IEROBEŽOJUMI ĻĀVA APTURĒT VĪRUSA IZPLATĪBAS PIEAUGUMU (ģeometriskā progresijā). Secīgi tika IZGLĀBTAS DAUDZAS DZĪVĪBAS, kas Brantei nav svarīgi un nav saprotams.