Jurkāne: Es negribu savu dzīvi atkal mainīt tikai tāpēc, ka cilvēki neiet vakcinēties Komentāri (1-6)
Avatar
Raivo Amolins 20. septembris

Es negribu vakcinēties tikai tapēc ka Jurkāne negrib mainīt savu ikdienu.

Avatar
Ilze Donova 20. septembris

Es arī nevēlos vakcinēties Jurkānes dēļ. Bet, kut ir problēma Jurkānes kundzei?! Žagars un pārējie taču ir gatavi piepildīt viņu lielās un mazās zāles ar kulturālajiem vakcinētajiem. Uz priekšu! Jums manis un pārējo labā nav jāupurējas.

Avatar
Jurijs Baklanovs 20. septembris

sapotējas un tagad ar labo aci sēž un mirkšķ - sejas paroksizmi parastais blakus efekts pēc potēm - kam tas vajag ?

Avatar
Vaļera 20. septembris

tas viņai no 8 neveiksmīgām mīlestībām un dzeršanas operas laikā

Avatar
Vaļera 20. septembris

Kas tā tāda Jurkāne ir? Ā atradu. Tā kas pālī operā visiem uzmācās......citāts-Pēc baleta iestudējuma pirmizrādes «Mesija» operā skandāliņu uzrīkoja uzņēmēja, ekspolitiķa Jāņa Jurkāna kundze Ilze Jurkāne. Atraktīvajai TV raidījuma «Mūsdienu garšas» ekspertei bija tik ļoti patikusi izrāde, ka pēc tās viņa lēca kājās, skaļi kliedza «bravo!» un aplaudēja.

Avatar
Juris Žīgurs 20. septembris

priecīgs par Latvijas iedzīvotāju domāšanas spējām . Kāpēc vakcinēties ar poti , kurai nedod nekādu drošu garantiju ne ražotājs ne politiskā liekēžu vara ( kaut vai valsts vārdā garantēt ). Tikai muļķis ēdīs aizdomīgas kvalitātes pārtiku , lai būtu lētāk un saimniekiem tīkamāks kalps .

Avatar
Jānis Viļumsons 23. septembris

Kāda mārutka pēc būtu jāpiekrīt experimentam, jāmaina genoma... tikai to indivīdu dēļ, kuri nevelas mainīt ikdienu, arī dzīvi. Novakcinētie, starp citu, jau ir izmainījuši savu dzīvi, ļaujot sevī ievadīt to, ko satur vakcīna...