Cipule: Trakākais ir tas, ka esam lielāko izaicinājumu priekšā, bet mums vairs neviens netic tam Komentāri (1-6)
Avatar
Lauris Bočs 14. septembris

Kas visu laiku ar to vesti viņai? Viņa ir administratīvais personāls ar projektu vadības izglītību, nekad nav bijusi glābēja vai arodbiedrības pārstāve, tur grūti saskatīt kkādu simbolismu.

Avatar
Vadims Kislovs 15. septembris

kāpēc jātic zaglīgiem idiotiem un pianistam kam ar veselību tik vien sakars kā darbavietas apzīmējums ??? Švakcinācijas birojs vien ir grāmatu bessellera vērts gadījums - tā nekad nebij ES fondu nauda zāģēta + debiloidu izdomātie pirkuma ierobežojumi precēm kam sakara ar vīrusu pēc definīcijas būt nevar .

Avatar
Imants Lībeks 15. septembris

Nekad neticēšu šīm pārbarotajām, uzpirktajām tantēm, ar mani un tiem 60% viss ir kārtībā, bet tev gan ir jādomā, cik ilgi pastiepsi savu gaļu...jūs neesiet ārsti, jūs esiet pērkama prece...

av
Andris Vītols 15. septembris

Jums sava viedokļa pat nav, tāpēc spējat tikai cita viedokļa paudējus apsaukāt. Lūdzu rakstiet par tēmu. Būsim pieklājīgi. Es Jums nepiekrītu, bet tāpēc taču neapsaukāju....

Avatar
Lolita L. 15. septembris

Veste lai vismaz to ierauga,ja vairs nav kas tic viņu meliem. Sen jau visi ir pārslimojuši to draņķi vai nošvakcinejušies,kas grib ceļot,iet uz koncertiem..Tā pat klausīties to tukšo iebiedēšanu visiem jau ir apnicis.

ab
Arnolds Baltnēģeris 15. septembris

Nu tad neklausieties šos draudus un nekomentējiet. Rodas tāda sajūta, ka vakcinācijas pretinieki paši iespītējušies nevakcinēties sēž ierobežojumu jūrā, bet tajā pašā laikā nedaudz arī kremt, ka kāds cits varētu aiziet saņemt vakcīnu un sākt dzīvot normāla cilvēka dzīvi. Tēlo kaut kādus tautas glābējus un taisnības cīnītājus, kaut pa lielam rūp tikai pašu labums. Aizejiet uz slimnīcu un kādam pajautājiet, cik cilvēkiem jau ir palīdzēts ar vakcinēšanās protestiem.

av
Andris Vītols 15. septembris

Ko tad tieši sameloja ???

ak
Aigars Kārkliņš 15. septembris

Stāsta,ka antivakserus izspārdīšot no slimnīcām ..

av
Arturs Vulfs 15. septembris

Vai saslimušie vakseri būs tie spārdītāji?

Avatar
Jānis Vīksna 16. septembris

Latvijā nav ne pandēmijas,ne epidēmijas,bet ir nopirktā Cipule ar savu varzu,kura dzied Sorosa dziesmas.Manā pilsētā ir 3 pamestas slimnīcas kuras nevienam nav vajadzīgas.