Andris Bite: Vakcinēšanos veicinās tikai pilni kapi un morgi

Andris Bite: Vakcinēšanos veicinās tikai pilni kapi un morgi

Komentāru sniedz Andris Bite, Zivrūpniecības uzņēmuma SIA "Karavela" valdes priekšsēdētājs, Pārtikas Uzņēmumu federācijas padomes loceklis.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Ērika Krimska 18. oktobris

Mirst savakcinētie! nejau ar covidu,bet potes veic darbību,kas rada problēmas cilvēka organismā....vēzis,aknu slimības,nieru un tt,to gan nedrīkst mediķi teikt,bet kaimiņš kaimiņam pastāsta,kas pārciests kas noticis ar viņa bērnu,vecākiem.....nesaslimst jau uzreiz,bet tagad tie pārsvarā,kas puss gadu atpakaļ sapotējās :(

Avatar
Kārlis Sergejevs 18. oktobris

Ko te lej tik šķidri - lasot var pat apvemties !

vl
vija locmele 18. oktobris

Kārlīti, Kārlīti! Setifikātu - nemaz ij - ne-rādi! Vārdi, kurus lieto - uzrāda! Re! Potes - blaknes!

Avatar
Vega Āboliņa 18. oktobris

Kamēr vien cilvēki domās ar galvu, švakcinēšanos NEVEICINĀS NEKAS!

mr
Marita Romane 19. oktobris

nekad nebūtu domājusi, ka atgriezīsies padomju laiki. ka kaut kāda ierēdņu kliķe , lems manā vietā, ko man vajag un ko nevajag. Visi kas atcerās kau nedaudz padomju laikus, piekritīs , visiem bija jādara to ko nolēma padomju vara nekādas izvēles brīvības nebija. tas bija lai padomju tauta labāk dzīvotu, rūpēs par darba cilveku . bet vienalga to sauca par diktatūru, totalitārismu un ne demokrātiju. kariņ un soros ticīgie- nekad nenoticēšu ka šiem kungiem rūp jūsu veselība un labklājība. un lai jūs ilgāk padzīvootu veselīgāki būtu, apaļākiem purniem viņi grib jūs novakcinēt visus, ticat tam tālāk! atceraties ka arī cūku fermās cūciņām ir piespiedu vakcinācija antibiotikas, steroīdi utt. un arī lai būtu veselākas , nenosprāgtu , dzīvnieku fermas līmeņa verdzība , vai ne tā kariņ ticīgie?