Ziņas RigaTV24 Spēka Spēle 2019. gada 2. novembris
Sabiedrība par partiju finansēšanu

Sabiedrība par partiju finansēšanu

Raidījuma tēma: grozījumi politisko partiju finansēšanas likumā
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2019. gada 5. novembris

Raidījuma vadītājam Gatim Zamuram ļoti ieteiktu palasīt Egila Levita grāmatu, kuru izdeva ''Latvijas Vēatnesis'', kā ari SATVERSMES komentārus utt... Nav labi pelnīt naudu ar raidījuma veidošanu, kurš vēlētājus noskaņo pret demokrātiju un Latvijas valsts pamatiem... Andris Vītols, Rīgā ( andris.vitols@inbox.lv ).

av
Andris Vītols 2019. gada 4. novembris

Lai mazinātu sponsoru ietekmi uz šībrīža lēmumiem un nākošajām vēlēšanām, papildus līdzekļi jāpiešķir skatot šo budžetu. Partijām jādod lielākas iespējas pašām nepastarpināti paust savu viedokli arī vēlēšanu starplaikā . Līdz šim priekšrocības bija tām partijām, kuras vēlēšanu starplaikā un vēlēšanu laikā saņēma lielāku privāto mediju atbalstu. Šlesera un Lemberga izdevumu R.Meļņiks un A.Daukšte cenšās cik var, lai partijas paliktu sponsoru atkarībā. Viņi un līdzīgi domājošie piesauc īpašos apstākļus, jo nepietiekot līdzekļu mediķiem, skolotājiem utt... Tāpēc jau nepietiek, ka ''citi'' apmaksā ''mūsu'' politiķus (partijas), nevis paši mediķi, skolotāji..pensionāri....Kā ''Mērnieku laikos'', mūsdienu ''gaitiņi'' tic, ka mūsdienu ''prātnieki'' dod naudu, lai patiesi palīdzētu...

av
Andris Vītols 2019. gada 4. novembris

Vecākā kundze 100% pret to finansējuma palielināšanu. Politiķiem (viņiem) ar iedvesmu vajagot tautas labā kaut ko darīt. Raidījuma vadītājs Gatis Zamurs teica, ka neizdodās atrast jēdzīgus komentārus, kas attaisnotu to finansējuma palielināšanu partiju darbam.'' Pret'' komentāri ir tikai PRET, bet nesniedz pamatojumus, kāpēc ''viņiem'', politiķiem, partijām jāstrādā ''AR IEDVESMU''..... Kāpēc Žurnālisti, ārsti, skolotāji, tiesneši....netiek nosodīti, ja prasa, kā ...Igaunijā to samaksu. bet prezidents, politiķi tiek kritizēti, ja prasa kā ...Igaunijā.... Raidījuma veidotāji man šķiet finansēti no ''oligarhiem'', kuri ir pret partiju neatkarību no viņu naudas ietekmes.

ds
Dzintra Salimova 2019. gada 3. decembris

Atlausos Jums nepiekrist. Vai Jums darba devejs piemaksa par to, lai Jus naktu uz darbu un stradatu, ne, Jus sanemat algu. Partijas esosie cilveki ari strada, tatad sanem algu par paveikto darbu, ja vini arpus darba laika velas ka isti patrioti celt Latvijas valts attistibu, kapec man par to ir jamaksa? Es drizak ierosinatu preteju lemumu, samazinat algas deputatiem, lidz minimalajai algai, nonemt bonusus un celt algas tikai tad, ja vinu pienemtie lemumi nak par labu valsts attistibai palielina IKP nevis uz nodoklu celsanas rekina, bet uz jaunatvertu uznemumu uznemumu pelnas rekina, ja pensijas bus virs iztikas minimuma, tapat ari minimalas algas, ja tiks istenota fiskala un monetara politika un ierobezota inflacija. Un ne atrak.