Diskusijas RigaTV24 Preses klubs 2019. gada 30. oktobris
30.10.2019 Preses klubs 3. daļa

30.10.2019 Preses klubs 3. daļa

Viesos: Vilnis Ķirsis, Andrejs Ēķis un Normunds Bergs
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 31. oktobris

Tiešām lielisks raidījums. Dažādi viedokļi, kas saplūst kopējā. Tik daudz inovatīvu ideju un ieteikumu pat detaļās. Dzīva domu gaita. Un ne tikai kritika kritikas pēc, bet arī mēģina skaidrot kāpēc tie tur rīkojas tā nevis citādi.

dv
Diāna Vēvere 2019. gada 31. oktobris

PSRS laikos šāds stils labi iederējās skolas sacerējumos-kaut kas no Šuplinskas raksta komjauniešu avīzēs. Man gluži citāds viedoklis radās: Ķirsis kā opozicionārs atraktīvi cīnījās par Nila gāšanu. Nu nogāza. Kas tālāk?- čušs. Ēķa runājamais jau no galvas zināms- neinteresanti. Arī neviena filma nav redzēta. Cerams būs atbildīgi izturējies pret piešķirto līdzekļu tēriņu- vismaz viņa gara darbos būs kāda kvalitatīva nots. Ar digitalizācijas sāgu vispār atteicāmies no TV, tā ka, atvainojos, Ēķa daiļrade tā arī tika iepazīta. Normundā Bergā vienīgajā vērts ieklausīties...;))

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 31. oktobris

Tu, kas paņēmusi svešas meitenes vārdu un lieto viņas draugiem portālu! Ja tu esi jaunāka par Šuplinsku un tikai tāpēc tu neesi bijusi komjauniete, tad vienkārši turi muti. Bet, ja tu esi vecāka par viņu, tad arī tu biji komjauniete un tāpēc piever savu muti runājot par citiem! Tu, laikam, komentē nenoklausoties pašu raidījumu, jo te par Ēķa daiļradi praktiski gandrīz netika runāts. Bet, ja arī runāja, tad pozitīvā nozīmē. Es arī neskatos ļoti daudzas Holivudas filmas, jo uzskatu, ka to kvalitāte ir daudz zemāka kā daudzu Krievijas filmu vai seriālu saturs un sniegums. Taču es tās neapleju ar galvā sarūgušajiem, sastāvējušajiem smadzeņu izdalījumiem. Tavi komentāri liekas no siles atstumta četrkāja niknums par zaudēto Paradīzi.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 31. oktobris

Vai problēmas nagla nav tur, ka dalībnieki nenolika valdību un tās lēmumus, bet centās tos saprast un izskaidrot? Bet daudzi pie siles bijušie Latvijas pašreizējo valdību uzņem ar tādu naidu, ka pat Putins viņiem ir svētais.