Daukšts: Navaļnijs ir tā banāna miza, uz kuras ir pakritusi Krievijas vara Komentāri (1-4)
Avatar
Vadims Kislovs 31. janvāris

Kur mums Latvijā atrast to mizas kumosoņu uz kā žīdelis ar Kariņu kaklu aplauztu ? Nu kur ......?

dv
Diāna Vēvere 1. februāris

Varbūt ASV, varbūt- ES, iespējams vēl kaut kas. Šie abi izskatās pēc intelektuāli- ne īpaši, ja nu vienīgi kaut paši sev grib vairāk barības- ar uzviju! ABI PERSONĀŽI netika ievēlēti, nepiedalījās vēlēšanas. Abi- PUTINISTI! Kas attiecas uz MK prezidentu- tukša vieta, tirgus runu parunātājs, kurš tā arī neparādīja SAVAS olas!

av
Andris Vītols 3. februāris

Jums Vadim, Jums Vēvere ir visas iespējas kļūt par ''mizas kumosiņu'', uz kā esošie politiķi varētu to ''kaklu aplauzt''. Taisiet partiju savu, vai ejiet pie Gobzema, J.Stepaņenko, Babra, Švecovas un ''ņemiet varu''. Daudzi vēlētāji varbūt par Jums nobalsos, jo ir Jums līdzīgi ''domājoši''. Uz priekšu intelektuāli .... izcilie .... gudrīši.

Avatar
Aleksandrs Jermaks 31. janvāris

Tas ir nabaga cilvēks, kurš diezgan naivi uzticējās rietumu specdienestiem, varbūt viņš arī grib no sirds kautkādas pārmaiņas valstī, kā jebkurā citā valstī tādi cilvēki būtu, bet metodes ar kādām viņu izmanto lai sasniegtu vēlamos protestu rezultātus ir nožēlojamas ievelkot melīgā jūgā kurš birst un diskreditē pašu poozīciju valstī kā tādu.

zc
Žanis Ciršs 31. janvāris

Aleksandrs Jermaks:"Tas ir nabaga cilvēks".... Nu ne tāds arī nabags kā izrādās, pie tam zaglis - mahinators, par ko arī ir piespriesti 2 !!! nosacītie ieslodzījumi, ir pārkāpis to nosacījumus. Tā viņa filma ir, manā skatījumā, absolūts feiks, nekādas izmeklēšanas tur nebija, veco materiālu kompilācija specdienestu izpildījumā, datorgrafika, ir jau daudz materiālu kuri to atmasko. Ļoti interesanti ka par protestiem Krievijā pie mums daudz komentētāju, bet par Franciju, Nīderlandi neviens nekomentē....

ak
Aigars Kārkliņš 1. februāris

Tas aktieris vajadzīgs ASV, lai eiropa pirktu no viņiem 2x dārgāku gāzi nekā no Krievijas. Ar tiem meliem par novičok natovci galīgi izgāzušies.Skripaļi tik ierēc :)

is
Inars Saveljevs 1. februāris

Daukšts nevar būt īpaši gudrs, kamēr salīdzina cilvēku ar banānu mizu... Manuprāt tieši no tādiem emocionāliem politologiem Latvija cietis vēl ilgi.

Avatar
Agris Miķelsons 1. februāris

daukšts grib kļūt par banāna mizu