Vai Krievijai ir gatavs plāns ieņemt Baltijas valstis? Atklāti stāsta Māris Gulbis Komentāri (1-5)
ez
egils zalitis 2021. gada 27. aprīlis

Muļķības.Kad tas bija 2003 un dzerot,visu ko var sastāstīt.Ko iegūs no nabadzīgas Latvijas.Ja gribētu Latviju tad sen jau varēja iekarot.

kh
kostya hodunovs 2021. gada 27. aprīlis

Закусывать надо!!!

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 29. aprīlis

Gulbja kungs! Pat nesapņo, ka Krievija iekaros Baltiju. Pat ja pieļaujam, ka amerikāņu kūdīšanas rezultātā sagrūdīsies kopā agresīvais NATO bloks un, šinī brīdī!, sevi aizstāvošā Krievija, un sāksies karš. Pat Pieļaujot, ka uz Latviju neuzmetīs nevienu bumbu un neizšaus nevienu lodi. Paskatieties kā sagrauta ir Latvijas tautsaimniecība. Jau kara pirmajās stundās tiks pārtraukta produktu piegāde no Polijas un Lietuvas. Viņiem savi iedzīvotāji būs pirmajā vietā. Dažu stundu laikā no Maximas un citiem lielveikaliem pārtika pazudīs pilnīgi. Un nedēļas laikā vismaz puse iedzīvotāju nosprāgs badā. Paliks tikai to naturālo saimniecību lauku iedzīvotāji, kuri tagad iegrūsti visdziļākajā nabadzībā.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 29. aprīlis

Latvieši būs iekarojuši paši sevi, pateicoties viņu tuvredzībai, alkatībai un milzīgajām pielīšanas spējām Rietumiem. Dzīvi palikušie paši pielīdīs Kremlim. Pleskavas divīzija vēl nebūs izkustējusies pēc trauksmes zvana. Bet, ja tam pa virsu vēl nāks Latvijas kara propagandistu aicinātie atomieroči uz galvas latviešu kartupeļu ēdājam. Sātana virums būs gatavs.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 1. maijs

Covids lieliski parādīja, kāds haoss iestājas krīzes gadījumā. Bet vai jūs varat iztēloties kāds Haoss iestāsies pārtikas krīzes gadījumā. Un kāds Haoss iestāsies raķešu uzlidojuma gadījumā. Latvieši! klausieties savus kara kurinātājus! Elles mute jau ir atvērta un to vien gaida.