28.03.2024 Aktuālais par karadarbību Ukrainā 2. daļa Komentāri (1-5)
Avatar
Artūrs Ozols 30. marts

Uzskatu ,ka nedaudz ir jāmaina sarunu saturs. Papētiju "Ukraine Support Tracker" un dažus citus izdevumus. Var atrast sīkāku analīzi par Eiropas nepietiekamo palīdzības apjomu Ukrainai . Kopsavelkot ir teikts ,ka Eiropa nav iztērējusi palīdzībā Ukrainai pat 1% no 2021.g. IKP !!! Ir milzīga plaisa starp solīto un piegādāto , gada sākumā kā 144 miljardi pret 77 miljardiem eiro . Rietumeiropa joprojām iekšēji nevar vienoties par šī kara definīciju.Tur Putins līdz galam nav nosodāms .

Avatar
Artūrs Ozols 30. marts

Tīri militāri ir plašs raksts par jaunāko kara laukā . Tiek lietots apzīmējums "kara lauka caurspīdīgums" , stāstot par jaunākajiem izlūkošanas līdzekļiem kara laukā un to ietekmi uz operacionālo situāciju . Tiek apgalvots ,ka uz šī lauka praktiski vairs nevar neko noslēpt ,viss tā vai citādi ir ieraugāms un ir iespējas uz informāciju reaģēt . Cits jautājums ,vai Ukrainai šo jauno tehniku un tehnoloģijas piegādā vajadzīgā apjomā . Rakstā tiek teikts ,ka rietumnieki par piegādēm joprojām strīdas .

Avatar
Artūrs Ozols 30. marts

Nedēļas nogalē, kad Latvija atzīmēja 20-it gadus NATO un gatavojās Lieldienu svētkiem , Ukrainas prezidents Zeļenskis ir teicis visai satraucošus vārdus . Proti ,ja Rietumu palīdzības apjomi aizvien būs tik nepietiekoši ,ukraiņiem krievu vasaras uzbrukumu nebūs ar ko atsist. Tad atliks jautājums ,cik tālu ies Putins ,jo pašreiz ir okupēti 18% Ukrainas teritorijas , kur krievu karaspēks atradīsies rudenī ? Kur atrodas cehu pirktie artilērijas lādiņi ? Kad tie būs frontē un izšaušanai vismaz 7000 lādiņu apjomā dienā , atsitot šobrīd visai plašos krievu uzbrukumus. Uz "sitienu" ir vajadzīga munīcija un raķetes krievu nakts uzlidojumu atsišanai .

Avatar
Einārs Zalkovskis 30. marts

Ja kads var iedzivoties uz kara reķina tad diemžel tikai ta ir ieintereseto persona darbibas kustiba .kamer pašiem vilu gaisa neuzlaidis tikmer liela daļa nesapratis .es domaju ka apzinati tiek stiepts laiks un vienala viņiem cik cilveku beigti cik ipašumi nopostiti cik liels ir zemes un gaisa piesarnojums .Ja eropa gribetu tur nekas netruktu un krievs vnk tiktu izdauzits ara .par taisnigumu un godigumu te nevar but vispar saruna .

Avatar
Agent Hinson 2. aprīlis

Sveiki, mani sauc Palmera Kailija Snodgrasa. Es esmu no Oklendas, Jaunzēlandes. Pirmdien es biju iestrēdzis ar finansiālo situāciju, un man ir nepieciešams steidzams aizdevums 75 000,00 eiro apmērā, lai nodzēstu parādus un iegādātos automašīnu savam darbam. Mans draugs mani iepazīstināja ar Filu R Hinsonu, tāpēc es sazinājos ar Hinsona kungu, lai saņemtu aizdevuma pieteikumu, un man par lielu pārsteigumu es šodien saņemu savu veiksmīgo aizdevumu. Es aicinu visus, kam nepieciešams aizdevums, sazināties ar Hinsona kungu pa e-pastu, lai saņemtu garantēto aizdevumu: agenthinson@gmail.com