28.03.2024 Aktuālais par karadarbību Ukrainā 2. daļa

28.03.2024 Aktuālais par karadarbību Ukrainā 2. daļa

Viesis: Normunds Adamovičs, komandkapteinis, Zemessardzes štāba virsnieks.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Agent Hinson 2. aprīlis

Sveiki, mani sauc Palmera Kailija Snodgrasa. Es esmu no Oklendas, Jaunzēlandes. Pirmdien es biju iestrēdzis ar finansiālo situāciju, un man ir nepieciešams steidzams aizdevums 75 000,00 eiro apmērā, lai nodzēstu parādus un iegādātos automašīnu savam darbam. Mans draugs mani iepazīstināja ar Filu R Hinsonu, tāpēc es sazinājos ar Hinsona kungu, lai saņemtu aizdevuma pieteikumu, un man par lielu pārsteigumu es šodien saņemu savu veiksmīgo aizdevumu. Es aicinu visus, kam nepieciešams aizdevums, sazināties ar Hinsona kungu pa e-pastu, lai saņemtu garantēto aizdevumu: agenthinson@gmail.com

Avatar
Einārs Zalkovskis 30. marts

Ja kads var iedzivoties uz kara reķina tad diemžel tikai ta ir ieintereseto persona darbibas kustiba .kamer pašiem vilu gaisa neuzlaidis tikmer liela daļa nesapratis .es domaju ka apzinati tiek stiepts laiks un vienala viņiem cik cilveku beigti cik ipašumi nopostiti cik liels ir zemes un gaisa piesarnojums .Ja eropa gribetu tur nekas netruktu un krievs vnk tiktu izdauzits ara .par taisnigumu un godigumu te nevar but vispar saruna .

Avatar
Artūrs Ozols 30. marts

Nedēļas nogalē, kad Latvija atzīmēja 20-it gadus NATO un gatavojās Lieldienu svētkiem , Ukrainas prezidents Zeļenskis ir teicis visai satraucošus vārdus . Proti ,ja Rietumu palīdzības apjomi aizvien būs tik nepietiekoši ,ukraiņiem krievu vasaras uzbrukumu nebūs ar ko atsist. Tad atliks jautājums ,cik tālu ies Putins ,jo pašreiz ir okupēti 18% Ukrainas teritorijas , kur krievu karaspēks atradīsies rudenī ? Kur atrodas cehu pirktie artilērijas lādiņi ? Kad tie būs frontē un izšaušanai vismaz 7000 lādiņu apjomā dienā , atsitot šobrīd visai plašos krievu uzbrukumus. Uz "sitienu" ir vajadzīga munīcija un raķetes krievu nakts uzlidojumu atsišanai .