Lapsa: Levits parāda, cik nenozīmīga persona krīzes apstākļos var būt prezidents Komentāri (1-10)
Avatar
Juris Orinskis 27. maijs

Lapsa parāda, cik angažēts viņš ir konkrētam un ļoti šauram mērķim. Laikam ļoti labi maksā!

Avatar
Jānis Balodis 27. maijs

Nu cilveeks, kursh 25 gadus ir pavadiijis Luksemburgas maizee, tad logjiski vinsh nezin Latviju un vinjam prezidenta amatas ir vajadziigs prieksh CV. Kremla Kurmis!

Avatar
Zanis Cirss 27. maijs

Prezidenta amats Latvijā vispār ir kaut kāds bezjēdzīgs - varas gandrīz nav... tā, ko pamuldēt kādā saietā... Nu un prezidenti mums vai nu ārzemnieki, vai ja vietējie - tad bieži ne ar vistīrāko reputāciju.... Latvijā nav piemērotu kandidātu? Visi ir aizlaidusies strādāt ārzemēs?

Avatar
Jānis Balodis 27. maijs

Par piemmeerotiem prezidenta kandidaatiem es uzskatu - 1) Andri Spruudu (professoru), 2) Imantu Lancmani (veestures zinaatnieku), 3) Reini Berzinju (ALTUM vadiitaaju), 4) Vitu Matiisu, 5) Edgaru Kraminju un 6) Alfreedu Rubiku.

Avatar
KNUTs STRAUME 27. maijs

Par Andri Sprūdu daudz neko nezinu. Imants Lancmanis ir OK. Reinis Bērziņš caur sievu ir saistīts ar slavenākajiem Latvijas Valsts nozadzējiem un vispār ir duļķains tips. 4. Par Vitu Matīss tu pats pirmais būsi, kas kliedz, ka viņa ir saistīta ar Sorosu un ka ir ārzemju latviete(personīgi man tā nav problēma). 5. Edgars Kramiņš retranslē Kremļa propagandas lapeļu sazvērestības teorijas un ir sapinies ar prokremliskajām organizācijām un personāžiem Latvijā. Bet Alfrēds Rubiks atklāti noliedz Latvijas Valsti un Latvijas tiesības uz valstiskumu, kā gan viņš var pārstāvēt Latvijas Valsti?

Avatar
Andris Lapiņš 27. maijs

Ak tu nabaga troļļu dvēselīte, eh...

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 27. maijs

Nezinu kā citi, bet Imants Lancmanis, Edgars Kramiņš, Vita Matīsa ir inteliģenti, gudri, godprātīgi, kas spētu Latviju pārstāvēt līdzvērtīgi citām valstīm. Galvenais, ka šie cilvēki nav saistīti ar juridiska pamata izstādāšanu Latvijas ievikšanai 30.gadu mežonīgajā kapitāismā ar visām no tā izrietošām sekām, kas ir pamats lielas tautas daļas kļūšanai par "reņģēdājiem, vienas varas netaisnības novēršanu ar citu netaisnību, kas sanaidoja tautu divās nometnēs (īpašumu atdošana, prihvatizācija u.c.). Ir jāatceras Vitas Matīšas viedie vārdi Latvijas llielākais ļaunums ir alkatība, nodevība, iztapība".

Avatar
Janīna Rukmane 27. maijs

Tikai I.Lancmani, - godprātīgs, gudrs, labs saimnieks. Bet... nepiekritīs, un ļoti, ļoti žēl.... Iespējams, ka arī V.Matīsa OK.

Avatar
Cilvēks Vienkāršais 27. maijs

Iespējams, ka nenozīmīgumu viņš kompensē izmaksās? Manuprāt lēti mums šādi WF Ļeviti neizmaksā, nav kā kolhoza Vājonis, kuram labi jaunā mašīnā, kurš negrib jaunu jaunāko un ekskluzīvi aprīkotu braucamo ar svaigi ceptām bulciņām un mīļāko ražošanas aparātu, kapavietu jau ar gribēs atbilstošu

Avatar
Juris Orinskis 28. maijs

Gribi tieši to, kurš ēda Lembergam no rokas? Maldies. Tieši no rokas ēdāji Latvijai ir izmaksājuši miljardus. Kur ir Inčukalna gāzes krātuve - nacionālā bagātība? Kur Latvijas kuģniecība? Kur Latvijas Nafta, kur Ventspils nafta, kur lauksaimniecības pārstrādājošā rūpniecība? Kur visi tranzīta uzņēmumi? Kur bijušās tranzīta plūsmas, kuras diennaktī atnesa uz Latviju desmitiem miljonus dolāru?

Avatar
Jānis Balodis 27. maijs

Kurmis ir finansiaali slogs LV ekonomikai - 1) alga, 2) sievas un beernu pabalsti, 3) rezidence, 4) apsardze un automashiina, 5) komandeejumi (celjojumi), 6) padomdeveeji, 7) prezidentu pienjemshana, 8) frizieris un balles un peec - prezidentuura, shim paraziitam - 1) pensija, 2) dziivoklis, 3) automashiina un 4) apasardze muuzha ilgumaa. Nu VisuVaruFuck (VVF) ir lielaakaa LV paraziitorganisms. Finansiaali vislabaakas prezidents bija Andris Beerzinshs!

Avatar
Arturs Berzins 27. maijs

Vins tacu zveereja grutibaas nonaakusiem cilvekiem palidzet ,bet kaut kaa nemanaas vina lidzdaliba valsts darbaa es nesaku ,ka vinam tagad jaatver maks ,bet ari uzskatu ,ka tas amats nevienam nevajadzigs runat skaisti daudzi prot ,bet reali nav nekaadu darbibu no sii cilveka

av
Andris Vītols 31. maijs

Palasiet E.Levita runu SATVERSMES tiesā šogad janvāri. Tikpat asi E.Levits izteicās par PROKURATŪRAS darbu. Apžēloja Ansi Bērziņu (to neatļāvās sistēmas ''cilvēciņš'' - Vējonis). Tiesu un PROKURATŪRAS darba vērtēšana nav pielīdzināma ''skaistai runāšanai''. Te ''komentētāji'' tā raksta, ka nav skaisti, nav rakstītais pamatots. Kā PSRS laikos - nelasīju, bet zinu, ka E.Levitam nav taisnība. Nezinu ko dara, bet zinu, ka dara nepareizi utt. Tādi ''gudrīši'' un INTERFRONTISTI te ''korī'' komentē...

Avatar
Jānis Balodis 27. maijs

Artuur, Kurmis ar paliidziibu vienkaarshajiem cilveekiem domaaja jaunus jaunvaardus - 1) Veederkopiiba, 2) Kovidizeja, 3) Mantrauspatiiba, 4) Naudinjligzda un 5) Korupcmaaniiba.

Avatar
Māris Dzenītis(paldies visiem) 27. maijs

Piedodiet tas nav LV prezidents,bet ieliktenis,viss ar to izteikts,kam tauta pilnīgi ir vienaga.

Avatar
Людмила Лилиенфелде 27. maijs

prez.k. E. Levits mani ļoti apvainoja- viņš uzskata, ka Latvijas patriots nevar svīnēt 9.maiju. Man 9.maijs esot diena, kad beidzās 2.p.karš- ar uzvaru par FAŠIZMU- un TIKAI. Manas Latvijas nedienas nekādīgi nau saistītās ar šo svēto dienu.

Avatar
KNUTs STRAUME 27. maijs

Ja viens noziedzīgs režīms uzvar citu noziedzīgu režīmu, tad kāda tur var būt svinēšana? Kāda un kam uzvara? Latvijas Valsts kā tika iznīcināta 1940. gadā, tā nekas arī nemainījās 1945. gadā. Vienīgais pozitīvais moments, ka tika pārtraukta aktīva karadarbība, iesaistot artilēriju, aviāciju un tankus. Bet Latvijas Republikas pilsoņu iznīcināšana, genocīds pret tautu un valsts iznīcināšana turpinājās arī pēc 1945. gada 9. maija