Lapsa: Levits parāda, cik nenozīmīga persona krīzes apstākļos var būt prezidents

Lapsa: Levits parāda, cik nenozīmīga persona krīzes apstākļos var būt prezidents 57

Ieteikt
RigaTV24

Kārtības rullis

27. maijs Diskusijas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
pk
Peteris Karlsons 27. maijs

Kā Jums nav kauna izteikties tik necienīgi par mūsu cienījamo prezidentu! Ja jūs tā viņu kritizējat, tad, lūdzu, pasakiet, ko konkrēti Levita kungam vajadzētu darīt ārkārtas situācijas laikā? Savu viedokli viņš ir paudis vairākās intervijās un uzmundrinājis sabiedrību turēties pretim vīrusam Ko vēl jūs vēlētos, nožēlojamie prezidenta kritiķi?

rp
Ruta Pazdere 27. maijs

Kā redzams, šis "kārtības rullis" piesaista tikai zema līmeņa skatītājus. Labas neveiksmes arī citiem nekompetentajiem Rīga TV-24 raidījumiem, kā piemēram "preses klubs" utt. Kāda nauda šo TV kanālu ietekmē, jau bija raidījums LTV-1 ...

Avatar
Jānis Balodis 27. maijs

Nu cilveeks, kursh 25 gadus ir pavadiijis Luksemburgas maizee, tad logjiski vinsh nezin Latviju un vinjam prezidenta amatas ir vajadziigs prieksh CV. Kremla Kurmis!

Avatar
Jānis Balodis 27. maijs

Ko 61 cilvēku ievēlētais Levītu cilts pēctecis varēja darīt - 1) Satversmes 46. punkts - Valsts Prezidentam ir tiesība sasaukt un vadīt ārkārtējas ministru kabineta sēdes, noteicot tām dienas kārtību. Satversmes - 47. punkts - Valsts Prezidentam ir likuma ierosināšanas tiesība. Kad Kurmis redz, ka 1) ir nelegāli valsts iepirkumi, 2) trūkst elementāru aizsarglīdzekļu un 3) valsts nauda tiek izsaimniekota, kā, piemēram, AirBaltic - 250 miljoni EUR, tad Kurmis var ierosināt likumus, un ārkērtējas ministru kabineta sēdes, lai nepieļautu korupciju. TO KURMIS NAV IZDARĪJIS, lai gan viņam ir tādas tiesības.

Avatar
Juris Orinskis 28. maijs

Cik tādam balodim maksā? Un kas? Vai šeit kāds vēl šaubās?

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: